fbpx
Slow news

У Фінляндії створили інсталяцію із зачиненою в машині собакою

У такий спосіб нагадують про небезпеку під час літньої спеки
Кірста Олена, 04.07.2024

Скандинавський бренд догляду за домашніми тваринами Musti Group спільно з агенцією Erma&Reinikainen створив кампанію, що застерігає власників собак ніколи не залишати їх зачиненими в машині у спекотні літні дні.

Головним героєм кампанії став робопес, якого помістили в автомобіль. Робот своїми рухами показує, як швидко автомобіль перетворюється на смертельну пастку для домашніх тварин. Він імітує симптоми теплового удару, а його рухи викликані температурою всередині автомобіля.

Кампанія підкріплена загальнонаціональною рекламою на вуличних банерах, радіо та в соціальних мережах. Її мета – заохотити людей повідомляти про будь-які небезпечні ситуації, свідками яких вони стали, і, головне, – ніколи не залишати собаку саму в машині влітку.

«Собаку» створили через поєднання надрукованих на 3D-принтерах елементів, штучного хутра і мехатроніки. Попередньо закодовані рухи, які імітують симптоми теплового удару, викликаються тепловими датчиками, розміщеними всередині автомобіля. Інженер, який працював над розробкою, стверджує, що спека всередині машини створює проблеми навіть для несправжньої собаки.

«Автомобіль, залишений на сонці, може швидко нагрітися до 80 градусів за Цельсієм, що вимагає від нас охолодження відсіку, щоб уникнути перегріву деяких деталей робота. Можна лише уявити, що відчуває справжній, укритий шерстю собака без додаткових засобів охолодження», – сказав інженер Лаурі Лаатикайнен.

Робот-собака подорожує Фінляндією, зупиняючись у місцях, де трапляється більшість небезпечних ситуацій: на автостоянках, стоянках супермаркетів та інших місцях, куди люди приїжджають на автомобілях і можуть вирішити, що залишення на короткий проміжок часу собаки в машині не становить небезпеки для тварини.

Читайте також у рубриці Slow news
Короткі метри з Миколайчук OPEN покажуть в Українському домі
Покази відбудуться в межах Одеського міжнародного кінофестивалю від Української кіношколи
Електромобілі врятували австралійців від блекауту
16 транспортних засобів заживили ціле місто
У Луцьку відбудеться Міжнародний літературний  фестиваль «Фронтера»
У межах заходу об’єднаються літератори, перекладачі та медійники з України й закордону
У WhatsApp з’явиться перекладач і транскрибування голосових повідомлень
Наразі триває бета-тестування програми
Franchise Group спільно із Superhumans готують соціальний проєкт
Його мета – створити ідеї бізнесу для ветеранів
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень