fbpx
Slow news

У Данії випустили рекламу про хімікати в одязі

Відео з фото 190 футболок показує анімаційну історію
Мачулка Ангеліна, 29.11.2021

Агентство з охорони навколишнього середовища Данії та рекламне агентство MBA створили рекламу про небезпеку хімікатів у одязі.

Для відео під назвою “Хімікатам не місце в моді” закупили 190 білих футболок у секонд-хендах. Потім ілюстраторки Анна Дегнбол і Клара Граа за допомогою екологічно чистих чорнил і трафаретів нанесли на них зображення, які по черзі розповідали історію однієї футболки, виготовленої з використанням хімікатів. Сам ролик створили, почергово фотографуючи футболки: одна футболка з малюнком — один кадр.

“Хімікатам не місце в моді” розповідає про те, що на виготовлення однієї футболки йде 1400 л води, а шиють їх працівники фабрик, часто у важких умовах. Людей закликають прати новий одяг перед носінням і перевіряти етикетку перед покупкою на наявність значків про екологічність та перероблення матеріалів. За одягом потрібно стежити, а після того, як він уже не потрібен, його можна переробити або віддати.

Цільова аудиторія реклами — молодь віком від 16 до 22 років, тому відео запустили до показу на телебачення та в інтернеті. Крім цього, було оголошено розіграш колекції футболок із ролика, який рекламували данські блогери та інфлюенсери вуличної моди.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень