fbpx
Slow news

У Данії випустили рекламу про карантинні обмеження з ковбойською й аристократичною перестрілкою

Відео закликають бути ввічливими
Мачулка Ангеліна, 03.02.2022

Управління охорони здоров’я Данії оприлюднило два рекламні ролики, у яких закликало поводитися чемно, навіть попри втому від карантинних обмежень.

Обидва ролики показують, як колеги сваряться на роботі через карантинні обмеження, наприклад, дотримання соціальної дистанції. Проте відбувається все в різні історичні періоди й на різних локаціях — у ковбойському барі та на дуелі аристократів.

“Ролики цілком данські в тому сенсі, що ми використовуємо гумор для розв’язання складних ситуацій. А ми, данці, любимо сміятися й висміювати себе, — пояснює Камілла Берлік, старша артдиректорка Advice — агенції, яка створила рекламу. — Ми закликаємо данців знизати плечима та проявити співчуття до інших у важкий час. І сподіваюся, ми зможемо викликати усмішку на їхніх обличчях”.

Кампанія “Тримаймося разом” визнає, що після двох років карантину люди все більше стомлюються від дотримання правил. Відео мають на меті нагадати про важливість дотримання порад із безпеки, навіть якщо стає складно залишатися ввічливими.

“Ми всі по-різному ставимося до втоми від коронавірусу, але ми не повинні допускати розбіжностей між нами. Можуть бути вагомі причини, чому деякі більш обережні за інших і, наприклад, тримаються трохи подалі. Ми повинні це поважати, і ми повинні приділяти трохи більше уваги тому, хто стоїть перед нами в черзі або поруч в автобусі. Тому що так ми разом переживемо цю зиму”, — говорить директор Управління охорони здоров’я Данії Сорен Брострьом.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень