Зсередини

У чому секрет гороскопа циганки Луладжі

Хто й навіщо його створив, і що чекає на Луладжу в майбутньому
Чередніченко Анастасія, 19.03.2020

Репости з акаунта @lulagoroskop останнім часом стали чи не найпоширенішими на просторах Instagram. По кілька разів на день в акаунті з понад 100 тисячами підписників з’являються нові публікації. Усі зі смішними інсайтами, підкріплені плашками з описом знаків зодіаку. Ми поговорили з креаторкою акаунта Анастасією Приходько про ідеї, успіх, монетизацію та Валерія Меладзе.

Анастасія Приходько,
креаторка акаунта @lulagoroskop


Зірка народилась

Ідея виникла раптово в червні 2019 року. Я хотіла створити щось схоже на ранкове шоу, щоб люди могли починати день зі слів циганки Луладжі.

Спочатку завела Telegram-канал, а за кілька місяців — акаунт в Instagram. Я не робила жодної розкрутки й не просила нікого запостити щось собі, тому що це — шлях в нікуди. Усе відбувалося через сарафанне радіо. Як кажуть, нормально роби — нормально буде. Просто потрібно створювати універсальний контент, який хочеться запостити собі. І краще робити це “на ізі”: що більше мудруєш, то гірше виходить.

Луладжа — це своєрідні інсайти, якими хочеться поділитися. Адже в кожного трапляються побутові проблеми, труднощі в стосунках з коханими чи друзями, на роботі, із фінансами чи власним характером — незалежно від того, навчається він у школі чи працює на популярному телешоу.


Колаборації з Луладжею

У Луладжі є дві основні мети. З одного боку, я хотіла створити гороскоп, який стане для всіх приємним доповненням початку дня, а з іншого — зробити гучну візитку. Після Луладжі до мене почали частіше звертатися за креативом та іншою діджитал-магією. Найсмішніше, що я могла це робити завжди, але довелося голосно заявити про себе.

Я ніколи не приховувала, що веду цей акаунт, але не всі люди здогадуються зайти в опис профілю. Я відкрита до реклами, проте дуже вибірково ставлюся до пропозицій. Іноді краще не заробити грошей взагалі, ніж зробити щось “зашкварне”.

Утім, кілька рекламних інтеграцій та колаборацій у мене вже було. Мінус полягає в тому, що бренди бояться ризикувати. Вони хочуть разом зі мною робити щось прикольне, але без надмірностей. Не збагну, навіщо тоді звертатися до Луладжі, якщо вектор, який я їй задала, зрозумілий.

Три тижні тому головна редакторка L’Officiel Ukraine запропонувала зробити матеріал про мій акаунт. Ми зробили — і за три з половиною тижні на органіці й постійних шерах з’явилося 117 тис. підписників. Це люди з усього СНД, включно з інфлюенсерами й зірками. Зараз їх кількість збільшується в геометричній прогресії. Усі хочуть більше прогнозів про свій знак. А деякі навіть ображаються, що прогнози не схожі або не типові для них. Іноді дивуюся, як це можливо, якщо все придумую я. Однак усі мої передбачення суб’єктивні та іронічні, а постійні збіги — випадкові.

Найпопулярнішим став пост з Валерієм Меладзе, вином і карантином. Він набрав мільйонні охоплення, десятки тисяч репостів і збережень. Меладзе — мій щасливий квиток, тому на моїй руці навіть є тату з цитатою із його пісні.

Зараз я веду і Telegram, і Instagram. Залишилось тільки почати знімати відео, але я поки не вирішила, у якій формі це буде. Чекаю на звісточку в небі, щоб зрозуміти, у якій фазі Місяця це ліпше зробити.

Читайте також у рубриці Зсередини
Що відбувається на медіаринку в Україні та світі
Визнання сфери як “життєво важливої”, фонди підтримки, звільнення від податків та допомога журналістам, що залишилися без роботи
Чому люди бояться починати власний бізнес? Відповідає психолог
Як почати власну справу, що заважає на старті, звідки беруться страхи
Як обробляти фото на телефоні: поради фотографів
Улюблені додатки Сергія Сараханова, Катерини Максименко та Насті Федоренко
Важливо сформувати власний голос у цьому «жаб’ячому хорі». Думки трьох підприємців про бізнес і комунікації
Підсумкова частина проєкту WOOO AGENCY
Про зміну бізнес-моделі, підходу до контенту та вплив карантину на Oh My Look! і G.Bar
Поговорили із засновницею Лєрою Бородіною та маркетинг-директоркою Настею Іванічевою
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень