fbpx
Зсередини

У чому секрет гороскопа циганки Луладжі

Хто й навіщо його створив, і що чекає на Луладжу в майбутньому
Чередніченко Анастасія, 19.03.2020

Репости з акаунта @lulagoroskop останнім часом стали чи не найпоширенішими на просторах Instagram. По кілька разів на день в акаунті з понад 100 тисячами підписників з’являються нові публікації. Усі зі смішними інсайтами, підкріплені плашками з описом знаків зодіаку. Ми поговорили з креаторкою акаунта Анастасією Приходько про ідеї, успіх, монетизацію та Валерія Меладзе.

Анастасія Приходько,
креаторка акаунта @lulagoroskop


Зірка народилась

Ідея виникла раптово в червні 2019 року. Я хотіла створити щось схоже на ранкове шоу, щоб люди могли починати день зі слів циганки Луладжі.

Спочатку завела Telegram-канал, а за кілька місяців — акаунт в Instagram. Я не робила жодної розкрутки й не просила нікого запостити щось собі, тому що це — шлях в нікуди. Усе відбувалося через сарафанне радіо. Як кажуть, нормально роби — нормально буде. Просто потрібно створювати універсальний контент, який хочеться запостити собі. І краще робити це “на ізі”: що більше мудруєш, то гірше виходить.

Луладжа — це своєрідні інсайти, якими хочеться поділитися. Адже в кожного трапляються побутові проблеми, труднощі в стосунках з коханими чи друзями, на роботі, із фінансами чи власним характером — незалежно від того, навчається він у школі чи працює на популярному телешоу.


Колаборації з Луладжею

У Луладжі є дві основні мети. З одного боку, я хотіла створити гороскоп, який стане для всіх приємним доповненням початку дня, а з іншого — зробити гучну візитку. Після Луладжі до мене почали частіше звертатися за креативом та іншою діджитал-магією. Найсмішніше, що я могла це робити завжди, але довелося голосно заявити про себе.

Я ніколи не приховувала, що веду цей акаунт, але не всі люди здогадуються зайти в опис профілю. Я відкрита до реклами, проте дуже вибірково ставлюся до пропозицій. Іноді краще не заробити грошей взагалі, ніж зробити щось “зашкварне”.

Утім, кілька рекламних інтеграцій та колаборацій у мене вже було. Мінус полягає в тому, що бренди бояться ризикувати. Вони хочуть разом зі мною робити щось прикольне, але без надмірностей. Не збагну, навіщо тоді звертатися до Луладжі, якщо вектор, який я їй задала, зрозумілий.

Три тижні тому головна редакторка L’Officiel Ukraine запропонувала зробити матеріал про мій акаунт. Ми зробили — і за три з половиною тижні на органіці й постійних шерах з’явилося 117 тис. підписників. Це люди з усього СНД, включно з інфлюенсерами й зірками. Зараз їх кількість збільшується в геометричній прогресії. Усі хочуть більше прогнозів про свій знак. А деякі навіть ображаються, що прогнози не схожі або не типові для них. Іноді дивуюся, як це можливо, якщо все придумую я. Однак усі мої передбачення суб’єктивні та іронічні, а постійні збіги — випадкові.

Найпопулярнішим став пост з Валерієм Меладзе, вином і карантином. Він набрав мільйонні охоплення, десятки тисяч репостів і збережень. Меладзе — мій щасливий квиток, тому на моїй руці навіть є тату з цитатою із його пісні.

Зараз я веду і Telegram, і Instagram. Залишилось тільки почати знімати відео, але я поки не вирішила, у якій формі це буде. Чекаю на звісточку в небі, щоб зрозуміти, у якій фазі Місяця це ліпше зробити.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень