fbpx
Slow news

У Британії зображення Nike переробили на рекламу сонцезахисного крему

І орієнтована вона на британців, які летять у Катар на ЧС із футболу
Мачулка Ангеліна, 23.11.2022

Бренд засобів для захисту шкіри LifeJacket і благодійна організація Melanoma UK створили рекламу сонцезахисного крему з постера Nike.

Основою зображення стало фото 2006 року, де зображено футболіста Вейна Руні із червоно-білим хрестом Святого Георгія на тілі. Тепер головним героєм реклами став чоловік, у якого на тілі замість червоної фарби — сліди від сонячних опіків.

Білборди з рекламою з’явилися біля аеропорту Гітроу — вони призначені для футбольних уболівальників, які летять у Катар на Чемпіонат світу. За останнє десятиліття рівень меланоми, зокрема серед чоловіків, зріс на 50% за останнє десятиліття. Зараз чоловіки майже вдвічі частіше, ніж жінки, помирають від раку шкіри. Проте лише кожен п’ятий регулярно користується сонцезахисним кремом. Отже, люди, які відвідають цей Чемпіонат світу, мають утричі вищі шанси захворіти на рак шкіри, ніж ті, хто брав участь у чемпіонатах світу 1994 та 1998 років.

Рекламна агенція Havas і LifeJacket також розробили новий гібрид сонцезахисного крему та фарби для обличчя під назвою Fan Paint, якою можна розфарбовувати свої обличчя в кольори команди. Fan Paint роздали групам уболівальників з Англії, які їздили в Катар на вихідних перед турніром.

До кампанія долучився колишній футболіст Англії Пол Мерсон, який хворів на рак шкіри у 2012 році.

Також LifeJacket безплатно роздає 15 000 туристичних пакетиків своїх сонцезахисних засобів, запрошуючи людей, які подорожують у Катар, зв’язатися з ними через соціальні мережі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень