fbpx
Slow news

У Британії зняли рекламу проти самогубства чоловіків

Вона закликає говорити про проблеми з іншими
Мачулка Ангеліна, 13.08.2021

Благодійна організація Comic Relief разом з режисером і письменником Гаррі Гітченсом зняли рекламу, яка закликає звернути увагу на проблему самогубства серед чоловіків.

Натхненний роботою Comic Relief, спрямованою на подолання стигми психічного здоров’я та самогубства чоловіків, Гітченс написав і зняв разом із благодійним фондом рекламу у формі короткометражного фільму. Він має на меті показати, що проста розмова може врятувати життя.

Реклама починається з вірша Гітченса про стигму навколо психічного здоров’я чоловіків. Глядачам показують кілька повсякденних ситуацій — від сімейного обіду до розмов між друзями в пабі; але в кожній сцені в кімнаті є порожнє місце.

“Допоможіть іншим знайти своє місце у світі”, — закликає реклама, заохочуючи чоловіків говорити про свої проблеми, а не тримати їх у собі.

“Я сподіваюся, що цей фільм може вивести важливі розмови на перший план у нашому повсякденному житті та допомогти подолати стигму навколо психічного здоров’я чоловіків, яка може перешкодити людям говорити та отримувати допомогу”, — говорить про роботу Гаррі Гітченс.

За статистикою, 94 чоловіків щотижня вкорочують собі віку. У Великій Британії це 75% від загальної кількості самогубств.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень