fbpx
Slow news

У Британії запустили кампанію про домашнє насилля протягом Чемпіонату світу з футболу

Адже в цей час кількість нападів зростає на 38%
Мачулка Ангеліна, 28.11.2022

Організація Women’s Aid і агенція House 337 запустили кампанію про домашнє насилля під час Чемпіонату світу з футболу.

Цьогоріч турнір уперше відбувається взимку, тому більше вболівальників, ніж зазвичай, залишатимуться вдома дивитися матчі. За даними Університету Ланкастера, у цей період кількість випадків домашнього насилля зростає на 38%. Інциденти можуть відбуватися частіше під час ключових матчів.

Кампанія He’s coming home (“Він повертається додому”) стартує 25 листопада, коли відзначається Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, й одразу після другої гри Англії проти США на Чемпіонаті світу.

Візуальним символом кампанії став прапор святого Георгія з образливими словами — так кидають виклик стереотипам про маскулінність, класовість і ЛГБТК+. Наприкінці кампанії прапори продадуть на аукціоні.

“У цей час, коли нація об’єднується, ми хочемо підірвати звичні футбольні тропи та пролити світло на жахливий факт, що для багатьох жінок це час страху, а не свята. Вони також потребують вашої підтримки. Візуальний образ прапора зберігає свою силу, але з новим відтінком жахіття”, — говорить Крістопер Рінселл, креативний директор House 337.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень