fbpx
Slow news

У Британії з’явилися гральні карти з вибухонебезпечними предметами

Їх створили спеціально для українців
Мачулка Ангеліна, 20.06.2022

Англійська компанія з утилізації вибухонебезпечних предметів Fenix ​​Insight створила тематичні гральні карти українською мовою.

На цих картах зображені вибухонебезпечні предмети та їхні назви українською та англійською мовами — так люди можуть навчатися граючи. У кожному наборі близько 60 зображень різних боєприпасів. Раніше такі колоди створювали для постконфліктних Афганістану та Ємену.

Fenix ​​Insight самостійно фінансує розробку та виробництво перших 10 000 наборів, але потрібно набагато більше — хочуть створити ще хоча б 100 тис. Для цього компанія відкрила збір коштів.

Колоду планують продавати за £2.

“Війна в Україні спричинила величезну кількість залишених і нерозірваних боєприпасів (бомби, гранати, наземні міни, ракети, снаряди тощо) по всій країні … Очікується, що після закінчення війни в Україну повернуться п’ять мільйонів біженців. Ці люди стикатимуться з боєприпасами у своїх будинках і на робочих місцях та поблизу них, у тому числі на полях, необхідних для сільськогосподарської промисловості”, — пояснюють створення карт у Fenix ​​Insight.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень