fbpx
Slow news

У Британії випустили ролик про домашнє насильство у вигляді реклами смартфонів

Тому що “Домашнє насильство стає розумнішим”
Мачулка Ангеліна, 17.11.2021

На честь 50-ї річниці боротьби проти домашнього насилля благодійна організація Refuge випустила ролик про небезпеку контролю за допомогою гаджетів.

Спершу ролик “Домашнє насильство стає розумнішим” нібито рекламує новий смартфон, а закадровий голос описує функції пристрою. Проте далі стає зрозуміло, що за допомогою гаджета дуже легко стежити за своєю дівчиною: “Ви можете бути в курсі про дорожній рух у вашому районі та про її переміщення. Вам не знадобиться додаткова пам’ять для тих її відео. Маніпулювати нею ніколи не було простіше”.

Одна з головних цілей кампанії — допомогти людям зрозуміти те, який вигляд матиме домашнє насильство у 2021 році. Адже нині стає дедалі більше способів використання насильником технологій для моніторингу та контролю своїх партнерів.

Наприклад, у період із квітня 2020 року по травень 2021 року кількість випадків зловживання технологіями, які зафіксувала Refuge, зросла на 97%. До того ж у Британії дві з п’яти жінок кажуть, що партнер або член сім’ї знає пароль до їхніх особистих пристроїв, а 28% цих жінок повідомили, що не надавали пароль добровільно.

Кампанію проводитимуть на телебаченні, у кіно, соціальних мережах, на радіо, на вулицях і в публічних місцях. Британські селебрітіс також долучаться до проєкту — вони на день віддадуть свої сторіс для публікацій Refuge, а потім розкажуть про цей захід і закличуть допомагати благодійній організації.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень