fbpx
Slow news

У Британії створили проєкт про мертвих “ельфів” з Elf Bar

Щоб показати рівень забруднення вулиць використаними вейпами
Мачулка Ангеліна, 27.12.2022

Дві британки — Лара Бакстер і Еліс Гудріч — створили фотопроєкт, де зображають використані й викинуті Elf Bar як новорічних ельфів.

Коли авторки проєкту натрапляють на викинутий вейп на вулиці, вони прикрашають пластиковий пристрій маленьким фетровим капелюшком і сумним обличчям. Так “ельф бари” стають новорічними ельфами.

Фотографії творінь публікують зі святковими повідомленнями, наприклад: “Минулого Різдва я подарував тобі свій вейп, але наступного дня ти його викинув” (алюзія на пісню “Last Christmas”).

Лара Бакстер і Еліс Гудріч хочуть достукатися до виробників Elf Bar, щоб ті зробили свою роботу екологічшою.

“Ми вважаємо, що Elf Bar повинен ухвалити деякі новорічні рішення про те, щоб стати більш стійкою компанією, яка чітко повідомляє клієнтам, як переробляти свою продукцію”, — говорять вони.

Вейпи Elf Bar стають дедалі популярнішими серед молоді через велику кількість смаків і низьку вартість. Тому їх кількість серед сміття на вулицях різко зросла — тепер вони додалися до сигаретних недопалків і балончиків з-під закису азоту.

За даними дослідження від Material Focus і Бюро журналістських розслідувань Великої Британії, понад 50% одноразових вейпів викидають — це близько 1,3 мільйона щотижня.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень