fbpx
Slow news

У Британії плакати проти насилля над жінками замаскували під афіші фестивалів

А замість лайнапу — заклики не толерувати домагання
Мачулка Ангеліна, 30.08.2021

Благодійна організація з попередження насильства White Ribbon UK разом з агенцією Wunderman Thompson створили низку плакатів, які розповідають про сексуальні домагання. Усі плакати замасковані під афіші фестивалів.

Вигадані фестивалі мають такі назви: Assault on the Dancefloor (“Напад на танцмайданчику”), Blind Eye Weekender (“Відпочивальниця на ігнорі”), Summertime Silence (“Літнє мовчання”). Замість лайнапу на афішах написані заклики до людей не вчиняти насилля щодо жінок і не толерувати його.

“Зрештою, насильство над жінками припиниться, тільки якщо чоловіки візьмуть на себе відповідальність за свою поведінку, а також будуть готові припинити домагання та образливу поведінку, коли це побачать”, — говорить Антея Саллі, головна виконавча директорка організації White Ribbon UK.

У кампанії також узяли участь арена The O2 та нічний клуб Fabric. Вони будуть показувати постери у своїх рекламних матеріалах, білбордах і соцмережах.

“Жінки повинні мати можливість чудово проводити час, відвідуючи клуби, місця та фестивалі, не боячись утисків чи насильства. Ми очікуємо, що всі чоловіки дадуть обіцянку White Ribbon ніколи не використовувати, не виправдовувати й не замовчувати чоловіче насильство над жінками”, — коментує Антея Саллі.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень