fbpx
Slow news

У бразильській фавелі пропонують здавати пластик на перероблення в обмін на їжу

А з нього виготовляють скейти
Мачулка Ангеліна, 01.11.2021

У найбільшій у Бразилії фавелі Росінья, на околиці Ріо-де-Жанейро, місцевий проєкт Na Laje Designs сприяє переробленню відходів, даючи продукти харчування в обмін на кришки від пляшок, із яких потім виготовляють скейтборди.

Кожен різнокольоровий скейтборд зроблено приблизно з 500 пластикових кришок від пляшок, які подрібнюють, розплавляють, поміщають у форму, а потім запікають у промисловій печі для піци. Для виготовлення одного скейтборда потрібно близько двох годин.

“Він (скейт — ред.) на 100% виготовлений із пластику, який збирають і  переробляють тут, у Росіньї, — говорить Аріан Раєгані, канадський інженер-механік, який очолює проєкт Na Laje Designs. — Ми не фабрика скейтбордів. Ми — дещо більше. Ми хочемо створити центр інновацій для перероблення”.

За словами Раєгані, фавела виробляє 230 тонн сміття на день, і там немає центрів для перероблення й управління відходами.

“Сьогодні ми працюємо над пластиком, але завтра хочемо мати можливість переробляти папір, метал, скло і не тільки”, — додає Аріан Раєгані.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень