fbpx
Slow news

У Бразилії випустили білий одяг із кольоровими рисками, де на тілі людини є шрам

Позначку можна сканувати й послухати історію рубця
Мачулка Ангеліна, 06.11.2022

Для бразильської організації із захисту ЛГБТК+ -спільноти Casa Neon Cunha створили лінійку одягу, який показує, де на тілі власника є шрам.

Колекція під назвою “Видима мітка” мість шість білих предметів, на яких є лише один кольоровий акцент. Він повторює форму рубця на тілі представників ЛГБТК+, які взяли участь у проєкті: Бернардо, Рея, Ренати, Аманди, Веслі та Камілли. Завдяки технології NFC будь-хто може зісканувати мітку, щоб послухати історію людини, яка має цей шрам.

“Предмети колекції розповідають реальні історії людей, які, знайшовши тепло та захист, змогли залишити позаду насильство та повторно позначити свої власні шрами. «Знявши» ці шрами зі своєї шкіри та перетворивши їх на модний бренд, ми надсилаємо повідомлення всім: є мережа підтримки, є любов і тепло, ми всі в цьому разом”, — говорить творець одягу Ісаак Сільва.

Прибуток від продажу колекції передадуть Casa Neon Cunha. Крім того, історії, записані на мітки, ведуть людей на сторінку центру підтримки ЛГБТК+ спільноти. Це сприяє просуванню ініціатив щодо прийняття квір-людей і надання їм психологічної підтримки та юридичних консультацій.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень