fbpx
Slow news

У бомбосховищах підключають інтернет

З’єднання вже доступне в 9 містах України
Мар'яна Хемій, 09.03.2022

Київстар підключив фіксований інтернет у 65 бомбосховищах в 9 містах України: Житомирі, Рівному, Львові, Дніпрі, Обухові, Хмельницькому, Києві, Чернівцях та Луцьку.

Компанія також продовжує відновлювати роботу зв’язку в містах, що перебувають під загрозою окупації, зокрема в Мелітополі, Бердянську та Маріуполі. До того вузлові базові станції були знеструмлені.

Також у Києві запустили платформу для підключення інтернету в укриттях столиці. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

Якщо в укритті, де ви тимчасово перебуваєте, немає доступу до мережі інтернет, залиште заявку. З вами зв’яжуться та повідомлять про наступні кроки. Провайдерів запрошують долучатися до проєкту.

Також нагадаємо, що в Україні працюватиме національний роумінг. Ця послуга дасть українцям змогу змінювати мобільного оператора, якщо їхня мережа буде недоступна на певній території. Наразі можна перемикатися між Vodafone, Київстар та lifecell. Водночас тарифи зберігатимуться відповідно до тарифного плану вашого оператора.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень