fbpx
Slow news

У BetterMe: Mental Health запустили нову колекцію історій на ніч

Застосунок безплатний для українців
Бондар Каріна, 15.03.2023

Українська компанія BetterMe запускає у застосунку BetterMe: Mental Health нову колекцію історій на ніч. Тексти начитала ведуча й акторка Олена Кравець.

До колекції увійшли 10 легких за сюжетом творів сучасних українських авторів: Тані Поставної, Сергія Осоки, Надійки Гербіш, Катерини Бабкіної, Євгенії Кузнєцової та Ольги Сковронської.

Знайти колекцію історій для сну можна на головному екрані або в розділі “Сон” застосунку BetterMe: Mental Health, який став безплатним для всіх українців з початку повномасштабного вторгнення.

“Як весь український бізнес, сьогодні BetterMe несе відповідальність не лише за компанію, а й за майбутнє нашої країни. Разом з командою ми робимо все можливе, щоб прискорити перемогу: донатимо та дбаємо про фізичне й ментальне здоров’я нашої нації. Багато українців скаржаться на погіршення сну, тому ми спільно з Оленою Кравець запустили нову колекцію історій для сну в застосунку BetterMe: Mental Health. Сподіваємося, цей проєкт посприяє зниженню рівня тривожності серед українців й допоможе покращити процес засинання”, — коментує Вікторія Рєпа, засновниця та СЕО BetterMe.

Проєкт реалізують у межах співпраці з Видавництвом Старого Лева, #книголав та аудіокнигарнею АБУК.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень