fbpx
Slow news

У Bazilik School відбудеться благодійна лекція Насті Жеребецької про створення айдентики

Зібрані кошти передадуть на соціальний проєкт з відновлення клумб
Данилюк Даяна, 03.08.2021

10 серпня школа практичних комунікацій Bazilik School проведе онлайн-лекцію артдиректорки та співзасновниці дизайн-бюро Spiilka Насті Жеребецької Tips & tricks для створення айдентики.

Лекторка розповість, що потрібно, аби створити айдентику: артдиректорський vision, партнерські взаємини з клієнтом, self-management, принципи айдентики для стійкості, а також дасть поради для крутого виконання. 

Вартість лекції — 450 грн. Усі зібрані кошти передадуть на втілення соціального проєкту Насті Жеребецької з відновлення клумб на вулиці Великій Васильківській. 

“Я маю мрію зробити внесок в те, щоб Київ був зеленим і охайним, як Копенгаген, Мальме чи як Київ на старих фотографіях. Починаю з території навколо будинку —  це майже центр міста, але вигляд у нього сумний. Частина території — це внутрішній двір, але є і фасадна частина, призначена для всіх містян. Адміністрація не може допомогти, проте дає зелене світло на благоустрій за свій рахунок.

Я хочу швидше накопичити на свою мрію і зробити красиві зелені зони. Тому в цьому місяці буду давати консультації з дизайну — про айдентику, бренди, веб, роботу в команді тощо,” — розповіла артдиректорка у своєму Instagram. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень