fbpx
Slow news

У 2023 році популярними креативними трендами будуть аніме, екологічність і еклектика

А важливою соціальною темою стане старіння населення планети
Мачулка Ангеліна, 17.12.2022

Контент-платформа Depositphotos випустила свій щорічний прогноз про креативні тренди прийдешнього року.

Укладачі добірки заявляють, що аудиторія нині вимагає нових вражень. У 2023 році креатори зможуть користуватися як добре забутими трендами, так і зовсім новими. Для цього їм потрібні креативні підходи, XR-технології та продумане виробництво контенту.

Усього Depositphotos виокремила сім головних трендів 2023 року. Для кожного додали тематичний мудборд, добірку музики, відео та зображень, а також інсайти на основі даних про тему.

 Захоплення аніме

Головні поняття: японська анімація, покоління Y і Z, ностальнія за 2000-ми.

Про тренд: крім натхнення для дизайну, аніме може допомогти контент-креаторам у розвитку їхніх творчих навичок у 2023 році. Це нагода навчитися створювати гіперболічних персонажів, додавати у сюжетні лінії символічні елементи, проводити тематичні фотосесії та експериментувати з намальованими чи стилізованими костюмами.

 Єднання з природою

Головні поняття: подорожі, свідоме проживання, просто неба.

Про тренд: у 2023 році особливістю подорожей буде відповідальний і свідомий досвід, а не добре спланований та комфортний відпочинок. Ми бачитимемо більше екологічних і орієнтованих на відновлення дикої природи ініціатив, активне використання природних кольорів, а також естетики походів і кемпінгу.

 Дивовижний вік

Головні поняття: бумери, зображення різного віку, автентичність.

Про тренд: візуальний контент має виходити за межі шаблонних концепцій веселих літніх людей, які усміхаються на камеру або грають з онуками. Автентичні зображення можуть демонструвати, як бебі-бумери чи представники раннього покоління X влаштовують вечірки, гуляють із друзями, розважаються, експериментують зі своєю зовнішністю та починають нову кар’єру. Такий контент дасть змогу брендам і креаторам зміцнити зв’язок зі старшими поколіннями та підвищити їхню лояльність.

 Ефемерний світ

Головні поняття: мрійлива естетика, креативне оброблення, натхнення.

Про тренд: запозичуючи натхнення в магічному реалізмі 20-го століття, контент-креатори використовуватимуть у своїх роботах ефекти туману та розмитості, глибокі тіні та захопливі композиції. У фотографії й відео частіше зустрічатимуться експериментальне або креативне редагування і постоброблення.

 Естетика сталості

Головні поняття: екологічно нейтральні ідеї, мінімалізм, майбутнє.

Про тренд: цьогоріч естетика сталого дизайну відіграватиме більшу роль, ніж будь-коли раніше. Глибокі монохромні кольори, класичні або ущільнені шрифти та мінімалістичні текстури допоможуть створити інклюзивний дизайн, а відтак — оптимізувати ресурси, підвищити рентабельність інвестицій і зробити внесок у краще майбутнє як свого бренду, так і світу загалом.

 Новий велнес

Головні поняття: імерсійні технології, мультисенсорний досвід, calmtainment.

Про тренд: щоб налагодити зв’язок з аудиторією у 2023 році, бренди доповнять свою маркетингову діяльність велнес-інструментами на основі AR і VR. Використання динамічної, абстрактної та тривимірної моушн-графіки з тематичними звуками й ароматами виведе ментальні практики на новий рівень, а також допоможе прискорити позитивні зміни як для споживачів, так і для брендів.

 Пошуки радості

Головні поняття: максималізм, мотиваційні кольори, задоволення.

Про тренд: максималістська, еклектична і часом надто кричуща естетика буде присутня скрізь нарівні з мінімалістичними й лаконічними зображеннями. Креатори влаштовуватимуть яскраві стилізовані фотосесії, а декорації та образи моделей стануть ще більш продуманими й ефектними — усе для того, щоб дарувати радість і вражати деталями.

Читайте також у рубриці Slow news
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
«Катерина» – створили платний застосунок, який допоможе в небезпечних ситуаціях
На виклик упродовж 5 хвилин приїде група оперативного реагування
21 червня відбудеться міжнародна акція «Візьми собаку на роботу»
У такий спосіб привертають увагу до культури поводження з тваринами
Укрпошта випустила нову марку «Україно, вперед!»
Її присвятили участі національної збірної з футболу в Євро-2024
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень