fbpx
Slow news

У 2021 році люди користувались мобільними додатками по 5 годин на день

І витратили на них сукупно $170 мільярдів
Мачулка Ангеліна, 13.01.2022

Компанія з моніторингу додатків App Annie дослідила, як люди використовували мобільні додатки в 2021 році.

У звіті зазначено, що протягом року користувачі завантажили різні застосунки 230 мільярдів разів і витратили на них $170 мільярдів. Зокрема, $4 мільярди — на програми для знайомств.

Середній час використання мобільних додатків становить 4 години 48 хвилин, що на 30% більше, ніж у 2019 році. Жителі Бразилії, Індонезії та Південної Кореї перевищили межу в 5 годин на день. Причина цього — переключення уваги з телевізора на телефон.

“Великий екран повільно вмирає, оскільки мобільні пристрої продовжують бити рекорди майже в усіх категоріях — з витраченого часу, завантажень і доходів”, — сказав Теодор Кранц, виконавчий директор App Annie.

Найчастіше по всьому світу завантажували додаток TikTok. За даними компанії, користувачі проводили там на 90% більше часу порівняно з 2020 роком. YouTube був найпопулярнішим додатком для потокового відео в усьому світі, тоді як Netflix посів друге місце в багатьох регіонах.

Пандемія вплинула на користування додатками для онлайн-шопінгу, доставки їжі та напоїв — кількість відвідувань таких додатків у 2021 році зросла до 194 мільярдів, що на 50% більше, ніж у попередньому році. Також збільшилася кількість завантажень застосунків для фітнесу та ментального здоров’я, останні стали особливо популярними серед молоді.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень