fbpx
Slow news

У 2021 році користувачі витратили на ігри та додатки $135 мільярдів

Більше витрачали власники пристроїв на iOS
Мачулка Ангеліна, 15.12.2021

Аналітики ресурсу App Annie підбили підсумки 2021 року в секторі мобільних додатків і виявили, що цьогоріч користувачі витратили на купівлю додатків та ігор $135 мільярдів.

Ця цифра стала новим рекордом — витрачена на додатки сума у 2021 році збільшилася на 25% порівняно з попереднім роком. Як і раніше, користувачі iOS платять більше: юзери пристроїв Apple витрачають 65 центів на кожен долар прибутку програм. Геймери витрачають найбільше – вони приносять близько 60% доходу App Store і майже 80% прибутку Google Play.

Серед найбільш проривних додатків 2021 року — MX TakaTak і Moj, застосунки для створення коротких відео, вони розповсюдились як альтернатива TikTok в Індії, де цей додаток заборонили. Також із прогресом інтернету до 4G і 5G збільшилась кількість завантажень програм для стримінгу: YouTube, Disney+, HBO Max.

$90 мільярдів загального доходу в секторі додатків припадає на мобільні ігри. Як завжди, серед завантажень переважають казуальні ігри — вони призначені для широкого кола споживачів. Найпопулярнішими жанрами ігор стали стратегії, рольові ігри та симуляції.

Лідерами серед додатків для знайомств стали Tinder і Bumble. Також стало відомо, що тільки TikTok і YouTube перевершили Tinder, з погляду споживчих витрат.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень