fbpx
Slow news

«Тиловики Азову» та and action створили відео про захист РЕБами

Анімаційним роликом «Тил підтягнувся» українців мотивують донатити
Кірста Олена, 29.08.2024

Відеоагенція and action разом із благодійною ініціативою «Тиловики Азову» створили анімаційний ролик «Тил підтягнувся», щоб мотивувати українців долучатися до збору на РЕБи.

У відео показують кадри запеклих боїв на лінії зіткнення та спокійний день в українському місті. Але є один чинник, який об’єднує ці різні реалії життя українців — тисячі зборів цивільних на підтримку військових.

Ініціатори розповіли, що ідея колаборації виникла ще пів року тому. Для створення відео обрали техніку покадрової анімації та моушену.

У відеоролику можна побачити, як маленькі збори перетворюються на більші, створюючи умовну бульбашку, яка з кожним новим донатом збільшується до розмірів, які можуть охопити всю Україну — від Львова, Києва до Одеси. Однак ця булька не може захистити українських військових, поки банка збору головного героя не досягає мети збору. Щойно мети було досягнуто — булька стає куполом, що так само, як і РЕБи, може захистити українських воїнів від російських дронів.

Команда and action розповіла, що колаборація з «Тиловиками Азову» для них є символічною, адже в підрозділі «Азов» служить один з їхніх колег.

Співзасновниця та артдиректорка «Тиловиків Азову» Аліса Меженська розповіла, що підігрівати інтерес суспільства до зборів на потреби військових стає складніше, адже зборів стає дедалі більше, а мотивація донатити спадає.

Читайте також у рубриці Slow news
Висока вартість квитків на ЧС стала основою нової кампанії Air Transat
Канадська авіакомпанія порівняла ціну одного матчу з вартістю подорожі до країн, за які вболівають фанати
Костянтин і Влада Ліберови презентують книгу документальних фотографій «Очі війни»
До видання увійшли 280 світлин і тексти про події війни в Україні
Syndicate і «Оберемки» представили спільний дроп
Колекцію створили як нагадування про реальний світ поза інтернетом і щоденними онлайн-дискусіями
Художник із Грузії влаштував мовчазний протест проти російського павільйону на Венеційській бієнале
Митець заявив, що хотів висловити свою позицію через символізм, тишу та фізичну присутність
У Львові вдруге проведуть «ЧекаFest» у пам’ять про бойову медикиню Ірину Цибух
Захід об’єднає музичну й освітню програми, простори пам’яті й благодійний збір для морської піхоти
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень