fbpx
Slow news

Twitter, TikTok, Google і Facebook обіцяють посилити захист жінок у мережі

Вони повинні “створити кращі способи для жінок керувати своєю безпекою в інтернеті”
Мачулка Ангеліна, 02.07.2021

Мережеві гіганти — Google, Facebook, Twitter і TikTok — пообіцяли посилити захист жінок в інтернеті. Це рішення ухвалили на форумі “Покоління рівності” в Парижі.

До такого кроку спонукало дослідження гендерного насильства та жорстокого поводження, проведене Фондом всесвітньої павутини. Згідно з дослідженням жінки хочуть контролювати те, хто може коментувати їхні публікації в соцмережах, і вибирати, що вони бачать в інтернеті, де й коли.

Тепер Twitter, TikTok, Google і Facebook мають запропонувати кращі налаштування публікацій (хто може переглядати, ділитися чи коментувати) та полегшити навігацію й доступ до засобів безпеки.

Проте жодна із компаній не надала конкретної інформації, як планує досягти запланованого. Наприклад, керівниця служби безпеки Facebook Антігона Девіс заявила: “Щоб захистити жінок від зловживань, експлуатації та переслідувань в інтернеті, ми регулярно оновлюємо свою політику, інструменти та технології, консультуючись з експертами з усього світу, зокрема з понад 200 організаціями з питань безпеки жінок”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень