fbpx
Slow news

Twitter тестує функцію редагування твітів

Користувачі зможуть побачити всі попередні редакції допису
Мачулка Ангеліна, 01.09.2022

У Twitter оголосили, що тестують можливість редагувати твіти — це вже довгий час найзатребуваніша опція від користувачів.

Поки що планують, що твіти можна буде редагувати кілька разів протягом 30 хвилин після їх публікації. Відредаговані дописи відображатимуться зі спеціальним значком і міткою часу, щоб читачі розуміли, що оригінальний твіт було змінено. Торкнувшись мітки, глядачі перейдуть до історії редагування твіту — там будуть попередні версії публікації.

Twitter наполягає, що обмеження в часі та можливість для усіх користувачів переглянути історію твіту — це обмеження зловживанням функцією. Адже люди можуть, наприклад, одразу ж виправити одруківку, а можуть змінити свою думку про написане і переробити весь твіт.

Уже у вересні функцію редагування зможуть тестувати передплатники Twitter Blue. Пізніше тестування стане доступне певним користувачам звичайної версії застосунку. Так само із часом розширюватиметься й географія функції — спочатку це буде одна країна, потім їх кількість зростатиме.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень