fbpx
Slow news

twid оновив дизайн-систему PinchukArtCentre

Вона збільшила присутність інституції у диджитальному просторі
Бондар Каріна, 29.03.2024

Marketing&tech агенція twid розробила дизайн-систему для цифрових платформ PinchukArtCentre.

PinchukArtCentre – міжнародний центр сучасного мистецтва, відкрита платформа для митців, мистецтва та суспільства. Це одна з найбільших і найдинамічніших приватних галерей сучасного мистецтва в Центральній і Східній Європі.

Агенція twid створила для PinchukArtCentre нову дизайн-систему, яка збільшила присутність інституції у диджитальному просторі.

Дизайн-система PinchukArtCentre ґрунтується на принципі емерджентності, де окремі компоненти можуть мати різні характеристики, але в межах системи знаходять спільні особливості. Цим підходом вирішили об’єднати різноманітні напрями діяльності інституції: виставки, дослідницький центр, бібліотеку, освітні проєкти та конкурси для митців, бо мета у них спільна – надавати доступ до актуального сучасного мистецтва.

Шрифт Arial, яким колись був набраний логотип центру, став основою дизайн-системи. Адже він достатньо мінімалістичний, щоб утримувати фокус на контенті та підкреслити фундаментальність PinchukArtCentre.

Проте, використовуючи різні прийоми роботи зі шрифтом, агенції вдалося подати інформацію від різних напрямів центру цілісним візуальним повідомленням. Такий підхід робить комунікацію свіжою та цікавою, доводячи, що єдність у дизайні може співіснувати з яскравою різноманітністю.

«Додатковою надбудовою в образі бренду Центру стала метафора світла, – розповідає Алекс Твіста, креативний директор. – Ідейно PinchukArtCentre є світлом, що робить видимими та акцентованими найбільш резонансні проблеми та прояви сучасного суспільства».


Образ світла є тонким та не вирізняється надто сильно. Він проявляється в підході до зйомки людей, в сюжетах фонових відео та використанні вільного білого простору.

Нову дизайн-систему запровадили у червні минулого року. За вісім місяців соціальні мережі PinchukArtCentre стали джерелом ознайомлення із сучасним українським та світовим мистецтвом. Підписники можуть дізнатися про митців, історію мистецтва та художню критику, найближчі події та виставки. Це допомагає будувати зв’язок із ширшою аудиторією та залучати більше людей до взаємодії із сучасним мистецтвом.

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Короткі метри з Миколайчук OPEN покажуть в Українському домі
Покази відбудуться в межах Одеського міжнародного кінофестивалю від Української кіношколи
Електромобілі врятували австралійців від блекауту
16 транспортних засобів заживили ціле місто
У Луцьку відбудеться Міжнародний літературний  фестиваль «Фронтера»
У межах заходу об’єднаються літератори, перекладачі та медійники з України й закордону
У WhatsApp з’явиться перекладач і транскрибування голосових повідомлень
Наразі триває бета-тестування програми
Franchise Group спільно із Superhumans готують соціальний проєкт
Його мета – створити ідеї бізнесу для ветеранів
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень