fbpx
Slow news

Цьогоріч радіодиктант писала рекордна кількість людей

Попередній рекорд установили торік
Мачулка Ангеліна, 11.11.2022

Кількість учасників Радіодиктанту національної єдності-2022 стала рекордною.

Попередній рекорд установили минулого року — тоді до проєкту доєдналися 20 тисяч людей. За словами Юлії Шелудько, виконавчої продюсерки “Українського радіо” та координаторки проєкту “Радіодиктант національної єдності”, торік кількість робіт була значно меншою, ніж станом на 10 листопада.

Точної кількості учасників поки що немає, бо ще не всі паперові листи прийшли на перевірку. Проте вже зараз можна говорити про кілька десятків тисяч. Цьому не завадила навіть постійна небезпека з боку рф.

“У цих умовах було складно організувати цю подію, особливо складно було організувати локації. Тому що безпека людей понад усе і ми не були впевнені, що в цей момент не буде повітряної тривоги або не вимкнуть світло. Тому усі міста у яких писали, були першопочатково в бомбосховищі. Чернігів, Львів, Чернівці, Миколаїв — Одеса взагалі в каткомбах писала. Було багато іноземних локацій, у них не було безпекових перешкод. І на фронті також писали. Це те, за що варто віддати належне і подякувати воїнам, що вони в ту мить, коли могли перепочити чи випити гарячого чаю, писали радіодиктант”, — говорить Юлія Шелудько.

Крім того, за кілька годин у TikTok було порад мільйон переглядів радіодиктанту.

Цьогоріч радіодиктант провели вже 22-й раз. Текст “Твій дім” написала режисерка Ірина Цілик, у прямому ефірі його читала акторка Ада Роговцева.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень