fbpx
Slow news

“Це фотографія, де чоловік ґвалтує дружину. Її нелегально показувати, але в деяких країнах це легально робити.”

Нова реклама UN Women проти домашнього насильства
Альтман Дарина, 04.12.2020

UN Women (ООН Жінки) у співпраці з MullenLowe New York і Mediahub випустили серію зовнішньої реклами про домашнє насильство “The UNseen Story”.

На ній зобразили цензоровані зображення, розмиті пікселями, з написами: “Це фотографія, де чоловік б’є свою дружину”, “На цьому фото чоловік ґвалтує свою дружину”, “Це фотографія покалічених жіночих геніталій”.

За кожним написом слідує продовження: “Таке фото нелегально показувати. Але в деяких країнах це легально робити.”

Мета кампанії — привернути увагу до правових законів, які перешкоджають припиненню насильства щодо жінок та дівчат по всьому світу. За даними організації, під час пандемії насильство над жінками істотно почастішало. За розрахунками, ще 15 мільйонів жінок постраждають за кожні додаткові 3 місяці локдауну.

“Припинення насильства щодо жінок та дівчат потребує ефективних законів. Потрібні чітка політика, фінансування від організацій та зміна культури, що часто соромить тих, хто пережив гендерне насильство”, — каже Ойсіка Чакрабарті, керівниця відділу комунікацій в ООН Жінки.

Кампанію буде реалізовано у США та Великій Британії через зовнішню рекламу, друковану, а також в інтернеті й соцмережах.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень