fbpx
Slow news

Товариство британських рекламодавців створило кодекс поведінки для інфлюенсерів

Щоб зробити сектор реклами прозорішим для споживачів
Мачулка Ангеліна, 14.09.2021

Інкорпоративне товариство британських рекламодавців (ISBA) опублікувало кодекс поведінки для маркетингу від інфлюенсерів.

Цей збірник перспективних методичних рекомендацій щодо маркетингу й контенту креаторів покликаний допомогти розвіяти негативний імідж рекламного сектору.

Кодекс містить 40 положень. Вони пояснюють належний аналіз під час вибору креаторів, забезпечення належного захисту від зловживань у мережі для них, чіткі описи і співпрацю щодо створення вмісту та своєчасну оплату.

Також документ звертає увагу, що будь-яка реклама повинна бути позначена гештегом #Ad (#Реклама).

Філ Сміт, генеральний директор ISBA, говорить: “Маркетинг упливових людей — це потужний інструмент. У світі, де реклама постраждала від утрати довіри й де споживачі частіше вірять у рекомендації однолітків чи “таких, як я”, кампанії надають можливість окремим людям, агентствам та брендам працювати разом, використовуючи нові платформи для охоплення аудиторії цікавими способами. <…> Немає виправдання для нерозкриття того факту, що реклама насправді є в контенті, або для введення в оману споживачів за допомогою редагування фотографій. Крім того, впливові особи часто стикаються з реальними проблемами, що стосуються фінансових потоків та психічного здоров’я”.

Хоча цей кодекс не є юридичним документом, ISBA сподівається, що його додадуть до юридичних договорів і застосовуватимуть безпосередньо в роботі. Кодекс уже підписали компанії Lidl, Made.com, Specsavers, Tesco, PepsiCo, Paddy Power, LG та L’Oréal.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень