fbpx
Slow news

Том Дейлі, який в’яже светр під час змагань на Олімпіаді

У мережі обговорюють хобі спортсмена
Данилюк Даяна, 06.08.2021

У мережі з’явилася фотографія олімпійського чемпіона, британського пірнальника Тома Дейлі, який в’яже, сидячи на трибуні. Фото було зроблене під час жіночого фіналу зі стрибків з триметрового трампліна. 

В’язана річ на фото — це кардиган з прапором Великої Британії, олімпійською символікою та іншими елементами. За словами Тома, любов до в’язання спицями та гачком — це єдине, що не давало йому з’їхати з глузду протягом Олімпіади.

“Коли я приїхав до Токіо, я хотів зробити щось таке, що нагадувало б мені Олімпійські ігри. Щоб я міг згадати цей час у майбутньому. Тому я розробив візерунок, який поєднував би різні частинки цих ігор!” — розповів Том на своїй Instagram-сторінці для в’язання madewithlovebytomdaley.

Раніше Том зв’язав спеціальну кишеньку для золотої медалі, яку виграв на Олімпіаді в Токіо. З одного боку зображений британський прапор, з другого — японський. 

У липні 2021 року Том улаштував конкурс із в’язаним светром у подарунок, щоб допомогти британській благодійній організації The Brain Tumour Charity. За два тижні було зібрано 5787 фунтів, які пішли на фінансування досліджень пухлини головного мозку.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень