fbpx
Slow news

Tinder запустить гру про вбивство на своїй платформі

Це вже другий сезон такого інтерактиву
Мачулка Ангеліна, 04.11.2021

Tinder повертає функцію Swipe Night, де можна грати в інтерактивну гру — цього разу про вбивство.

Із 18:00 7 листопада в додатку стане доступна гра Swipe Night: Killer Weekend. Вона стала продовженням інтерактиву 2019 року, де темою став апокаліпсис.

Цього разу Tinder вніс деякі зміни в роботу Swipe Night. Раніше учасники мали дивитися уривок історії, а потім обирати дії для персонажів. Тепер гра стосується безпосередньо користувачів Tinder, де вони стають підозрюваними у вбивстві. Гравці також зможуть шукати кімнати у віртуальному будинку та досліджувати об’єкти, щоб знайти підказки.

Наприкінці кожного тижня учасникам пропонуватимуть вибрати свого підозрюваного, і вони будуть об’єднані з іншим користувачем, який обрав іншого підозрюваного у “швидкому чаті”, щоб обговорити свої думки. Ці пари будуть алгоритмічними, заснованими на налаштуваннях профілю користувачів, де вони вказали, кого вони шукають за віком, статтю, відстанню тощо.

За допомогою цієї гри Tinder намагається спростити спілкування людей і усунути бар’єри. До того ж під час минулої гри перші 20 мільйонів користувачів Swipe Night’s помітили збільшення кількості матчів на 26%.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень