fbpx
Slow news

Tinder випустив рекламу про індивідуальні особливості в стосунках

Наприклад, любов до реаліті-шоу чи духовних практик
Мачулка Ангеліна, 29.12.2021

Tinder разом з агентством Mischief випустили нову рекламу на честь нової цьогорічної функції додатка. Вона має назву Explore та допомагає людям поєднуватися на базі спільних захоплень.

Кампанію назвали “Ти не для кожного” (You’re Not for Everyone) і зосередили увагу на унікальності кожної людини в додатку. У рекламі показали дівчину, яка сидить на підлозі квартири посеред свічок і кристалів і проговорює афірмації про любов та переродження. Коли в її кімнату заходить сусідка, дівчина кричить: “Рейчел, я уб’ю всю твою сім’ю!” — і продовжує медитувати. І хоча такий підхід до духовних практик не для всіх, Tinder запевняє, що для когось це — саме те, що потрібно.

У межах кампанії Tinder випустив ще два короткі ролики про особливості життя людей, які точно комусь припадуть до вподоби. Це пристрасть до перегляду реаліті-шоу та сон на вузькому скриплячому ліжку.

“Ми [почали] з правди про бренд або людей, які користуються брендом: знайомства справді можуть бути відстійними. Мета — знайти людей, які цікавляться вами через ваші примхи, а не попри них”, — говорить виконавчий креативний директор Mischief Кевін Малрой.

Додаток для знайомств представив Explore у вересні, щоб люди змогли знаходити одне одного на основі інтересів, а не обмежувати користувачів вибором потенційних партнерів/партнерок на основі зовнішності. Так Tinder намагається бути більше схожим на соціальну мережу, яка допомагає користувачам знайомитися з новими людьми. Адже наразі його сприймають переважно як додаток для романтичних знайомств.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Facebook дозволить створювати декілька профілів з одного акаунта
Можна буде додати до чотирьох нових профілів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень