fbpx
Slow news

Tinder випустив рекламу про індивідуальні особливості в стосунках

Наприклад, любов до реаліті-шоу чи духовних практик
Мачулка Ангеліна, 29.12.2021

Tinder разом з агентством Mischief випустили нову рекламу на честь нової цьогорічної функції додатка. Вона має назву Explore та допомагає людям поєднуватися на базі спільних захоплень.

Кампанію назвали “Ти не для кожного” (You’re Not for Everyone) і зосередили увагу на унікальності кожної людини в додатку. У рекламі показали дівчину, яка сидить на підлозі квартири посеред свічок і кристалів і проговорює афірмації про любов та переродження. Коли в її кімнату заходить сусідка, дівчина кричить: “Рейчел, я уб’ю всю твою сім’ю!” — і продовжує медитувати. І хоча такий підхід до духовних практик не для всіх, Tinder запевняє, що для когось це — саме те, що потрібно.

У межах кампанії Tinder випустив ще два короткі ролики про особливості життя людей, які точно комусь припадуть до вподоби. Це пристрасть до перегляду реаліті-шоу та сон на вузькому скриплячому ліжку.

“Ми [почали] з правди про бренд або людей, які користуються брендом: знайомства справді можуть бути відстійними. Мета — знайти людей, які цікавляться вами через ваші примхи, а не попри них”, — говорить виконавчий креативний директор Mischief Кевін Малрой.

Додаток для знайомств представив Explore у вересні, щоб люди змогли знаходити одне одного на основі інтересів, а не обмежувати користувачів вибором потенційних партнерів/партнерок на основі зовнішності. Так Tinder намагається бути більше схожим на соціальну мережу, яка допомагає користувачам знайомитися з новими людьми. Адже наразі його сприймають переважно як додаток для романтичних знайомств.

Читайте також у рубриці Slow news
Enko запустив грантову програму для українських артистів
​​Протягом восьми місяців лейбл відбиратиме одного артиста та займатиметься його розвитком
В Україні створили медіа “Вечір”
Аудиторією проєкту є українці різного віку, стану й статусу
Створили освітній курс, що дасть змогу подивитися на історію України без фейків
У межах курсу розберуть понад 20 історичних міфів
Meta запустила інструменти, що відмежують рекламні оголошення від шкідливого контенту
Рекламодавцям пропонують три рівні ризику, які можна обрати для реклами
Запустили ШІ-продукт для створення маркетингових зображень
Новий продукт автоматизує редагування
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень