fbpx
Slow news

Tinder у США запустив інструмент “Виборчий центр” і заохочує молодь голосувати

Адже “немає нікого привабливішого, ніж хтось, хто виконує свій громадянський обов’язок”
Мачулка Ангеліна, 10.10.2022

Tinder закликає самотню молодь зі свого застосунку голосувати на проміжних виборах 2022 року.

Для цього платформа створила інформаційний інструмент Election Center (“Виборчий центр”) на вкладці Explore. Тут користувачі Tinder можуть зареєструватися для голосування, визначити місцезнаходження виборчих дільниць, отримати інформацію про виборчі бюлетені, а також позначити свою сторінку стикером “Я проголосував/ла”.

Для запуску проєкту про вибори Tinder співпрацював із базою даних демократії BallotReady. Поштовхом до цієї колаборації стали результати опитування у США: 63% неодружених молодих людей віком від 18 до 25 років вважають інформацію про виборчі бюлетені хвилюючою та складною для сприйняття.

“Це нове покоління самотніх людей хоче, щоб їх почули. Нас дуже надихнула їхня готовність віддати пріоритет потенційним збігам, які з’являться біля урн для голосування цього року, і використати свої голоси для розв‘язання найважливіших для них питань. Хай це будуть репродуктивні права, рівність у шлюбі, контроль над зброєю чи освіта”, — говорить Мелісса Гоблі, директорка з маркетингу Tinder.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень