fbpx
Slow news

Tinder надасть можливість перевіряти ваших метчів

Додаток показуватиме історію арештів та правопорушень
Альтман Дарина, 17.03.2021

Tinder та інші додатки, що належать Match Group, дозволять своїм користувачам перевіряти людей, з якими вони можуть листуватися.

Компанія інвестувала у некомерційну організацію Garbo, яка дозволяє перевіряти людей за їхнім повним іменем та номером телефону. Інвестиція допоможе використовувати технологію і в Tinder.

Користувачі Tinder зможуть перевіряти своїх метчів за такою інформацією, як історія арештів або насильство. Garbo збирає публічні записи та повідомлення про насильство й аб’юз, включаючи арешти, обмежувальні вироки, переслідування та інші насильницькі злочини. Організація також приймає подані вручну поліцейські звіти, розпорядження, накази та інші юридичні документи, що повідомляють про переслідування чи злочини.

Garbo не зберігатиме інформацію про наркотики та правила порушення дорожнього руху. Відомо, що перевірка на Tinder не буде безкоштовною. Проте Match працює разом із Garbo, щоб з’ясувати, як встановити доступну функцію для більшості користувачів. Тестування розпочнуться найближчим часом.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень