fbpx
Slow news

Tinder дозволить дарувати поїздку на Lyft

У додатку можна буде викликати таксі своїм метчам
Альтман Дарина, 23.03.2021

Tinder та сервіс таксі Lyft залучились до спільної ініціативи, що дасть змогу дарувати поїздки своїм метчам. Користувачі зможуть це робити просто у Tinder. Партнерство дозволяє додатку для знайомств зосередитись на створенні спільної зручності для клієнтів при встановленні з’єднань IRL.

Tinder також підтвердив, що звичайні функції безпеки Lyft, зокрема обмін геолокацією з родиною та друзями, будуть доступні для нового типу поїздок. Це перший випадок такої взаємодії сервісів.

Наразі невідомо, коли саме з’явиться функція та при яких умовах можна буде викликати таксі через застосунок.

Читайте також у рубриці Slow news
У яких містах України за рік найбільше зросли зарплати
OLX Робота представила детальний огляд
Visa передала Національній бібліотеці ім. Вернадського європейські стародруки про Україну XVII–XVIII ст.
Видання Вольтера, Шевальє та Маршалла містять свідчення сучасників та авторів, що описували Україну як окрему країну й народ
Бренди Young Hearts та german. проведуть спільний попап у Києві
У межах події презентують дебютну колекцію piercing jewelry та буде доступна послуга пірсингу
У Національному музеї «Київська картинна галерея» відкрили виставку «Новий мілітарний пейзаж»
Авторами проєкту стали військовослужбовці й учасники Культурних сил — Стас Жалобнюк та Ігор Гусєв
Євген Таллер оголосив про початок зйомок повнометражного фільму «Київ. День-Ніч»
Стрічка розповість про наступний етап життя героїв проєкту
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень