fbpx
Slow news

Tinder допомагатиме знайти супутника для відвідування весілля

Через весільний посткарантинний бум
Мачулка Ангеліна, 15.10.2021

Tinder у партнерстві із сервісом для планування весіль WeddingWire запустили нову функцію в додатку, де можна шукати собі супутника для походу на весілля.

Пари були змушені постійно переносити свої весілля через пандемію, і тепер очікується один із найжвавіших весільних сезонів. WeddingWire очікує збільшення весільних урочистостей на 20% у 2021 та 2022 роках порівняно з типовими показниками. Ця тенденція стала причиною того, що в Tinder згадки про +1 на весілля зросли на 45% з початку 2021 року.

Починаючи з 14 жовтня, користувачі Tinder можуть приєднатися до Plus One у Tinder’s Explore — це спеціальна функція для пошуку партнера для походу на весілля. 

“Ми знаємо, що багато наших членів шукають +1, … і ми раді запропонувати їм спосіб зробити це саме на Tinder, — говорить Кайл Міллер, віцепрезидент із інновацій продуктів у Tinder. — Зрештою, Tinder — це бренд, який приводить багато пар із додатка до вівтаря — лише минулого року ми були причетні до весіль понад 25% усіх молодят, які познайомилися в інтернеті”.

Крім нової функції, Tinder та WeddingWire випустили поради щодо того, як бути хорошим гостем на весіллях. Згідно з останніми даними про відвідувачів весіль лише близько третини гостей переймаються через умови дотримання соціальної дистанції та захисту здоров’я на урочистостях. Посібник для гостей також містить оновлення етикету +1, оскільки традиційне правило призначати побачення лише тоді, коли ви в офіційних стосунках, не відповідає сучасним звичаям побачень.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень