fbpx
Slow news

Tinder допомагатиме знайти супутника для відвідування весілля

Через весільний посткарантинний бум
Мачулка Ангеліна, 15.10.2021

Tinder у партнерстві із сервісом для планування весіль WeddingWire запустили нову функцію в додатку, де можна шукати собі супутника для походу на весілля.

Пари були змушені постійно переносити свої весілля через пандемію, і тепер очікується один із найжвавіших весільних сезонів. WeddingWire очікує збільшення весільних урочистостей на 20% у 2021 та 2022 роках порівняно з типовими показниками. Ця тенденція стала причиною того, що в Tinder згадки про +1 на весілля зросли на 45% з початку 2021 року.

Починаючи з 14 жовтня, користувачі Tinder можуть приєднатися до Plus One у Tinder’s Explore — це спеціальна функція для пошуку партнера для походу на весілля. 

“Ми знаємо, що багато наших членів шукають +1, … і ми раді запропонувати їм спосіб зробити це саме на Tinder, — говорить Кайл Міллер, віцепрезидент із інновацій продуктів у Tinder. — Зрештою, Tinder — це бренд, який приводить багато пар із додатка до вівтаря — лише минулого року ми були причетні до весіль понад 25% усіх молодят, які познайомилися в інтернеті”.

Крім нової функції, Tinder та WeddingWire випустили поради щодо того, як бути хорошим гостем на весіллях. Згідно з останніми даними про відвідувачів весіль лише близько третини гостей переймаються через умови дотримання соціальної дистанції та захисту здоров’я на урочистостях. Посібник для гостей також містить оновлення етикету +1, оскільки традиційне правило призначати побачення лише тоді, коли ви в офіційних стосунках, не відповідає сучасним звичаям побачень.

Читайте також у рубриці Slow news
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Prometheus запускає 600 стипендій на IT-навчання
Вони передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій
Українські художники запустили проєкт, щоб зібрати кошти для благодійного фонду
Митці розігрують свої картини за донат
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень