fbpx
Slow news

Tinder додає нову функцію “побачення наосліп”

Щоб перше враження справляла особистість користувача, а не фотографія
Мачулка Ангеліна, 14.02.2022

10 лютого Tinder запустив функцію “побачення наосліп”.

Опція швидких чатів тепер підтримуватиме “побачення наосліп”. Спочатку користувачі повинні відповісти на кілька запитань про себе, а далі система поєднає їх з іншою людиною на основі схожості та спільних інтересів.

Потім юзери ввійдуть у тимчасовий чат, де вони не знатимуть жодної  деталі про людину, якій вони надсилають повідомлення, крім відповідей на підказки з кількома варіантами. Це будуть легкі, іноді навіть безглузді запитання, як-от: “Це нормально одягати сорочку ____ разів, не перучи її” або “Я додаю кетчуп до ____”. Коли таймер тимчасового чату зупиниться, обидва учасники можуть переглянути профілі одне одного, а потім за бажанням поставити лайк.

Tinder каже, що нова опція краще відображає культуру знайомств користувачів покоління Z, які цінують автентичність. Під час тестування “побачень наосліп” виявилося, що в користувачів цієї функції було на 40 % більше метчів, ніж у тих, хто використовував іншу функцію Fast Chat, де профілі були видимими. Це спонукало Tinder розгорнути опцію “сліпих побачень” ширше.

“Є щось справді особливе в тому, щоб дозволити розмові представити чиюсь особистість без упереджень, які можна зробити з фотографій, — говорить Кайл Міллер, віцепрезидент з інноваційних продуктів у Tinder. — Новий досвід побачень наосліп дає напрочуд веселий спосіб взаємодії та створення зв’язків”.

“Побачення наосліп” доступні для користувачів Tinder на всіх англомовних ринках, а найближчими тижнями вони стануть доступними в усьому світі.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень