fbpx
Slow news

TikTok зняв кампанію з головою, яка говорить, у головній ролі

Вона розповідає про маркетингові досягнення соцмережі
Мачулка Ангеліна, 24.09.2022

TikTok запустив кампанію про те, як бренди досягають маркетингових успіхів завдяки соцмережі.

@tiktokforbusinesseu

This isn’t your typical case study 👀

♬ original sound - TikTok for Business
@tiktokforbusinesseu @Luke Vernon and @oonihq know how to sell pizza ovens 🍕🔥 #TikTokTalkingHeads ♬ original sound - TikTok for Business

@tiktokforbusinesseu Get the inside scoop on increasing your CTR by 564% 📈 #TikTokTalkingHeads @Luke Vernon @dermalogica_deutschland ♬ original sound - TikTok for Business

У головній ролі знявся креатор Люк Вернон, точніше — тільки його голова. Вона грає керівників з маркетингу в трьох компаніях: грі Dragon City, ресторані Ooni Pizza Ovens і компанії Dermalogica Germany. Кожне відео розповідає, як збільшилися охоплення та кількість замовлень у цих брендів, коли вони почали працювати з TikTok.

TikTok мав на меті перетворити звичайні відео із сухою маркетинговою статистикою на веселі ролики. Кампанію створили за допомогою гри слів. Talking head — це зазвичай ведучий, який зачитує закадровий текст. Тут же фігуральну “голову, яка говорить” замінили на справжню.

“Наша місія в TikTok — надихати на творчість і приносити радість. Хіба є ліпший спосіб зробити це та продемонструвати історії успіху найкращих у своєму класі платформ, ніж перевернути традиційну концепцію кейсів з ніг на голову, яка говорить?” — розповідає про кампанію Кейт Маккензі, керівниця маркетингу в TikTok.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень