fbpx
Slow news

TikTok запустив рекламу про розвиток розваг від початку людства

Головну роль зіграв дует коміків Ant & Dec
Мачулка Ангеліна, 06.09.2021

TikTok у Британії запустив нову рекламну кампанію “Розваги. Тепер у TikTok”.

У межах проєкту випустили ролик із британським дуетом коміків Ant & Dec. У відео вони показали розвиток розваг від зародження людства: це винайдення вогню, співи для римського імператора, середньовічний театр, німе кіно, мультфільми.

Потім реклама демонструє весь спектр розваг у TikTok і відомих користувачів, зокрема “чарівника” Magic Singh та співачку-композиторку Кет Бернс, яка досягла визнання завдяки TikTok.

“Ant & Dec — незаперечні королі британського сектору розваг, і ми пишаємося тим, що працюємо з ними над цією кампанією. Їхня участь у тому, щоб допомогти нам показати еволюцію розваг та сторітелінгу в нашій останній кампанії, є свідченням зростання нашого бренду і зрушень у розважальному просторі, — говорить Джеймс Ротвелл, керівник відділу маркетингу в TikTok. — Почуття радості, що проходить через рекламу, — це те, чим є TikTok, з доданою дозою гумору, унікальною лише для їхніх (Ant & Dec — ред.) особистостей”.

TikTok уже співпрацював із коміками раніше — дует у партнерстві з додатком запустив шоу Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень