fbpx
Slow news

TikTok запускає “гід із самопочуття”

Щоб попередити користувачів про негативний уплив соцмереж на психічне здоров’я
Мачулка Ангеліна, 16.09.2021

14 вересня TikTok оголосив, що впроваджує нову тактику для підвищення обізнаності користувачів про негативний вплив соціальних мереж на психічне здоров’я.

У межах цієї ініціативи додаток розгорнув у своєму Центрі безпеки “гід із самопочуття”, де наведено короткий огляд про розлади харчової поведінки, розширені втручання в пошук по додатку та можливість відстеження соцмережою тригерних запитів.

Новий посібник із добробуту радить користувачам добре подумати, як розповідь про своє психічне здоров’я на платформі, де будь-який пост може стати вірусним, здатна вплинути на їхнє життя. TikTok хоче, щоб користувачі зрозуміли, чому вони діляться своїм досвідом, чи готові вони до того, щоб їхню історію почула ширша аудиторія, чи може це бути для них шкідливим і чи готові вони почути історії інших у відповідь.

Також TikTok спрямовує користувачів на місцеві ресурси допомоги, коли вони шукають слова чи фрази за гештегом #самогубство. Тепер платформа також ділиться деяким вмістом від творців із наміром допомогти комусь у біді. Якщо користувач шукає відео, що може містити тригерний контент, його заблюрюють і попереджають про цей контент.

Нововведення TikTok розробив у співпраці з Міжнародною асоціацією із запобігання самогубствам, Кризовою лінією для повідомлень і Національною асоціацією порушень харчування.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень