TikTok анонсував запуск своєї першої функції перетворення зображень у відео на базі штучного інтелекту. Новинка отримала назву TikTok AI Alive і дозволяє користувачам створювати відео з фотографій у форматі сториз.
Функція доступна лише через Камеру історій у застосунку та використовує ШІ для створення коротких відео з рухом, атмосферними та креативними ефектами.
Наприклад, якщо на фото зображені небо, хмари та океан, TikTok може створити відео, в якому небо поступово змінює кольори, хмари рухаються, а на тлі чути звук хвиль. Або ж можна анімувати групове селфі, виділивши жести й емоції.
Запуск AI Alive відбувся через кілька років після появи в тіктоці генератора зображень на основі тексту. У той час як платформи Instagram і Snapchat уже мають подібні функції, TikTok робить наступний крок, даючи змогу створювати відео зі статичних фото. Варто зазначити, що Snapchat також планує додати функцію створення відео із зображень за допомогою ШІ.
AI Alive Stories отримують спеціальну позначку, яка повідомляє, що контент був створений за допомогою штучного інтелекту. До таких відео також додаються метадані C2PA — технічний стандарт, що дає змогу визначати ШІ-контент навіть після завантаження та поширення за межами платформи.
«Ця технологія відкриває нові форми творчого самовираження, тому проходить декілька етапів перевірки довіри та безпеки, щоб захистити нашу спільноту. Щоб запобігти створенню контенту, який порушує наші правила, технологія модерації перевіряє завантажене фото, текстовий запит для генерації та саме відео перед тим, як воно буде показане творцю», — йдеться у блозі TikTok.
TikTok також зазначає, що користувачі можуть скаржитися на відео, які, на їхню думку, порушують правила платформи. Крім того, застосовується остаточна перевірка безпеки після публікації AI Alive Stories.
Щоб створити відео в AI Alive, потрібно відкрити Камеру історій через синю кнопку «плюс» у верхній частині вкладки Вхідні або на сторінці профілю. Після вибору фото зі Story Album на панелі редагування зображення з’явиться іконка AI Alive.
Раніше ми писали про те, що створили застосунок для перегляду Вікіпедії за принципом тіктоку