fbpx
Slow news

TikTok вводить нові обмеження для підлітків

Спільний акаунт для дітей та батьків і нові правила користування директом
Данилюк Даяна, 20.04.2020

Соціальна мережа TikTok вводить обмеження для підлітків. Із 30 квітня користувачі віком до 16 років не зможуть використовувати приватні повідомлення в додатку. 

Це частина обмежень TikTok, які соцмережа впроваджує для безпечного середовища. Також найближчим часом розробники запустять Family Pairing — спільне користування акаунтом для дитини та її батьків. Це дасть змогу батькам стежити за активністю дитини в онлайні та навчити її цифрової безпеки. 

Як це працює? 

  1. КЕРУВАННЯ екранним часом. Батьки зможуть контролювати час, який дитина проводить у соцмережі. Також TikTok у партнерстві з топовими креаторами зробив короткі відеоролики, які з’являтимуться на екрані час від часу. Вони пропонуватимуть користувачам зробити перерву на офлайн і, наприклад, почитати книжку. 
  2. Обмеження. Для контролю за змістом контенту, який дивиться дитина, батьки зможуть ставити певні обмеження. Ця функція також працює без Family Pairing — користувач може поставити власні обмеження на контент і встановити максимум екранного часу на день. 
  3. Приватні повідомлення. Батьки матимуть вибір: вимкнути директ або обрати, які користувачі можуть надсилати повідомлення їхній дитині.

TikTok постійно вводить нові правила користування соцмережею, враховуючи, що наймолодшим користувачам 13 років. Розробники підказують батькам, як говорити з дитиною про соціальні мережі, дають поради та навіть роблять відеоуроки на цю тему.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень