fbpx
Slow news

TikTok обігнав Instagram за кількістю скачувань

Битва титанів продовжується
Чередніченко Анастасія, 20.11.2019

Усього додаток TikTok скачали 1,5 млрд раз в App Store та Google Play — про це повідомляє Sensor Tower.

У 2019 році TikTok завантажило 614 млн унікальних користувачів, і тепер він посідає 3 місце в рейтингу додатків. Це на 6% більше, ніж у 2018 році, коли TikTok був на 4 місці із 655, 8 млн завантажень.

Лідером зі скачувань TikTok цього року стала Індія — 45% від загальної кількості.

Рейтинг виглядає так:

1. WhatsApp — 707, 4 млн завантажень

2. Messenger — 636, 2 млн завантажень

3. TikTok — 614 млн завантажень

4. Facebook — 587 млн завантажень

5. Instagram — 376 млн завантажень

TikTok єдиний у топі, що не належить Facebook Inc. Користувачі витратили на нього $175 млн, з яких компанія отримала $115,3 млн.

Для довідки: TikTok — китайський додаток, у якому можна записувати п’ятнадцятисекундні відео з музикою.

Ми запитали юзерів, чому вони користуються або не користуються соцмережею: 


Рія, 24 роки,
у TikTok пару місяців

“Мені подобається те, що більшість контенту — розважальні, дійсно смішні відео без образливого гумору. Мені потрібна мінімум одна соцмережа, де не буде важких новин, “особистих думок”, які порушують чиїсь права, нарікань і розповідей про те, як усе погано. Раніше таким був для мене твітер, але останнім часом, як би старанно я не формувала стрічку, до неї все одно проривається щось неприємне, а найсмішніші пости — це репости з тіктоку. Я користуюся соцмережами для відпочинку та розваг, і зараз TikTok та Instagram більше за все підходять на цю роль”.

Сімона, 24 роки,
не реєструється в TikTok навмисно

“Я не реєструюся в TikTok спеціально, щоб не дивитися його занадто довго і не почати щось знімати.

Мені подобаються відео про домашніх улюбленців (найбільше про собак і цуциків), приготування їжі, і челендж-відео з крутими переходами. Подобається дивитися це в кінці робочого дня, коли вже зовсім нічого не розумієш, і відправляти наймиліші відео своїм друзям і хлопцеві. Якщо ти постійно додивляєшся якісь відео до кінця, тобі пропонують більше схожих за тематикою — це дуже зручно.

Не подобається кількість відео з фріками, дивними хлопцями та коментарі до них. У тіктоках майже немає тексту, і складно взагалі передати якусь думку довше рядка, тому я прямо відчуваю, як деградую і тупішаю, коли дивлюся це. А ще мене іноді заїдають пісні, які мені зовсім не подобаються”.

Альона, 27 років
у TikTok 2 місяці

“У TikTok не так довго, але вже дійшла до етапу “співати зранку пісні з відосів” і пройшла шлях від “що за маячна?” до “потрібно зняти на цю тему відео!” Кумедно, що ти завжди з легкістю знайдеш свою нішу — ось тобі меми середини 2010-х з Геннадієм Горіним (просто погугліть, серйозно), ось котячий притулок з харизматичним котолюбом, ось школярі розповідають, яка прекрасна українська мова, і хизуються школами, а ось студент-патологоанатом показує на трупі під музику, де шлунок, а де кишківник.

Мені подобається ловити тренди, бачити інтереси аудиторії, відмінної від затишного інстаграмчика, відкривати чакри для нових течій у соціальних мережах. Не подобається відсутність дна. Це є скрізь, але в TikTok особливо явно воно виходить назовні —це якби твоя бабця вирішила згадати молодість і пішла знімати тікток з текстом “девчулі, дівоньки, вдалого вам дня, я ось поснідала і піду полежу”. Зійшлися світи однокласників, фб, інст, снепчату і влаштували пекельну вечірку”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень