fbpx
Slow news

TikTok назвав головні маркетингові тенденції 2023 року

Вони зосереджені на веселощах і розширенні кругозору
Мачулка Ангеліна, 26.12.2022

TikTok випустив звіт про головні маркетингові тенденції у прийдешньому 2023 році.

Загалом TikTok виокремив “три сили” та описав їх як “великомасштабні трансформації, що демонструють, як TikTok формує культуру”. Ними стали:

  • практичні розваги — 80% користувачів TikTok сказали, що платформа дуже розважальна, а контент добирається на основі того, що спільнота вважає веселим. Саме тому найефективнішими кампаніями від брендів будуть смішні, персоналізовані або розважальні.
  • створення простору для радості — 90% користувачів, яких TikTok спонукав до якихось офлайн-дій, сказали, що застосунок робить їх щасливими та ніколи не набридає. Отже, бренди повинні переконатися, що їхні ініціативи у 2023 році й надалі відповідають прагненню спільноти TikTok до легковажності й даватимуть їм змогу привнести радість у своє життя.
  • ідеали, створені спільнотою — у TikTok говорять, що спільноти на його платформі дають змогу людям ділитися гіпернішевими інтересами, спілкуватися одне з одним і розширювати кругозір. Соцмережа в 1,8 разу частіше за інші платформи ознайомлює людей з новими темами, про які вони не знали.

Також люди шукатимуть нові способи досягнення успіху, щастя та благополуччя на тлі зростання вартості життя та пов’язаних із цим проблем. У цьому вони використовуватимуть, зокрема, і TikTok.

“2022 рік став роком, коли люди зрозуміли, що їм не потрібно жити, як завжди, з різними поглядами та ідеями, що виходять за межі культури TikTok. Наступного року ми побачимо більше цього, оскільки наші спільноти стануть більш впевненими та разом надихнуть на позитивні зміни”, — коментує голова глобального відділу бізнес-маркетингу TikTok Софія Ернандес.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень