fbpx
Slow news

TikTok банитиме відео, які закликають засмагати, і гештег #sunburnchallenge

Через поширення раку шкіри
Мачулка Ангеліна, 11.12.2022

TikTok заборонить відео, які заохочують до засмаги й, відповідно, отримання сонячних опіків після критики від медичних експертів.

У вересні медичні директори Інституту меланоми Австралії, професорка Джорджина Лонг і професор Річард Сколієр, висловили критику застосунку та його популярного гештега #sunburnchallenge. З ним блогери виставляли відео про засмагу, які вже набрали понад 200 мільйонів переглядів.

У відповідь на негативну реакцію TikTok оголосив про запуск просвітницької кампанії. Вона створить банер, що спливає, для контенту про засмагу, літо й сонячні опіки. Також кампанія заохочує користувачів публікувати відео своїх найболючіших сонячних опіків із пухирцями, “незграбних ліній засмаги” та лущення шкіри, а також поради щодо зменшення тяжкості опіків.

Ця кампанія націлена на людей віком від 20 до 39 років.

“Наші медичні директори закликали терміново припинити гламуризацію засмаги, щоб врятувати молоді життя, і ми раді, що TikTok відповів на цей заклик. Кожні 30 хвилин в одного австралійця діагностують меланому, і вона забирає більше життів, ніж ДТП”, — говорить виконавчий директор Австралійського інституту меланоми Метью Браун.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень