fbpx
Slow news

Think Forward 2021 назвав 6 головних трендів для соцмереж

На що брендам варто звернути увагу
Альтман Дарина, 06.11.2020

Креативна агенція We Are Social презентувала щорічний звіт, у якому спрогнозувала ключові тренди соціальних медіа на рік вперед. Як повідомляє creativity.ua, на думку агенції, саме на ці речі брендам варто звернути увагу у своїй маркетинговій стратегії.

1. Просте життя

Люди почали приділяти більше уваги простим речам у житті. З огляду на це змінилася й роль соціальних медіа. З’явилися такі спільноти, як Gardening TikTok, де учасники обмінюються порадами щодо садівництва. А рух Cottagecore, наприклад, базується на Tumblr і охоплює переважно жінок з великих міст, які цікавляться сільським фермерським життям і традиційними ремеслами.

2. Практичний активізм

Серед прикладів практичного активізму Think Forward 2021 називає інформаційні проєкти, присвячені гострим соціальним питанням. Наприклад, ініціатива UOMA Beauty #PullUpOrShutUp змушує бренди бути прозорішими у своїй кадровій політиці.

3. Стосунки онлайн

Ідея негативного впливу спілкування в соцмережах поступово відходить у минуле, адже інструменти діджитал-взаємодії за цей час змінилися — стали людянішими. Наприклад, мережа Facebook оновила свій набір емоджі, додавши ті, що дають змогу виразити іншій людині свою турботу. А TikTok став платформою, де можна тактовно та з емпатією поговорити на складні теми.

4. Надійні лідери думок

Люди стали критичніше ставитися до того, на чиї медіаканали вони підписуються й чому. Відтепер онлайн-аудиторія більше уваги приділяє об’єктивній цінності лідерів думок у своїй стрічці. Популярними в соцмережах стають медики, які демократизують інформацію, надаючи консультації, за які офлайн довелося б викласти кругленьку суму. Інші спеціалісти з нішевих галузей також борються з дезінформацією.

5. Платформи без обмежень

У 2020 році користувачі знайшли нове застосування для старих інструментів. Такі ігри як Fortnite та Animal Crossing перетворилися на соціальні майданчики, а трансляція контенту дала змогу наживо проводити онлайн-заходи, як-от покази мод Louis Vuitton на TikTok чи шоу драг-квін на Instagram Live.

6. Колективна творчість

Великі соціальні платформи поступово стають місцем, де люди можуть не лише споживати контент, а й спільно його створювати. TikTok, зокрема, пропонує такі інструменти для колективної творчості, як можливість заспівати дуетом. У такий спосіб фанати британської співачки Charli XCX долучитися до створення її нового альбома в Zoom, а американська кінематографістка Міранда Джулай розгорнула в Instagram краудсорсинг сценаріїв.

Повний звіт Think Forward 2021 можна прочитати за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
UAnimals створила найкоротшу зіркову рекламу
DOROFEEVA, Артем Пивоваров, MONATIK та інші артисти закликають спрямувати кешбек від monobank на благодійність
Організація CoorDown випустила ролик на підтримку людей з інвалідністю
Його створили у межах міжнародної кампанії до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна
​На ВДНГ планують створити Музей монументальної пропаганди
Наразі оголосили конкурс і запрошують експертів дослідити радянську спадщину комплексу
Агенція Brain Tank осучаснила картини класиків для рекламної кампанії Ukrainian Creative Stories 2025
Відомі твори переосмислили через призму сучасних рекламних технологій
Олександр Усик провів тренування на зруйнованій росіянами ТЕС
Спортсмен привертає увагу міжнародної спільноти до масштабу руйнувань українських енергооб’єктів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень