fbpx
Slow news

Think Forward 2021 назвав 6 головних трендів для соцмереж

На що брендам варто звернути увагу
Альтман Дарина, 06.11.2020

Креативна агенція We Are Social презентувала щорічний звіт, у якому спрогнозувала ключові тренди соціальних медіа на рік вперед. Як повідомляє creativity.ua, на думку агенції, саме на ці речі брендам варто звернути увагу у своїй маркетинговій стратегії.

1. Просте життя

Люди почали приділяти більше уваги простим речам у житті. З огляду на це змінилася й роль соціальних медіа. З’явилися такі спільноти, як Gardening TikTok, де учасники обмінюються порадами щодо садівництва. А рух Cottagecore, наприклад, базується на Tumblr і охоплює переважно жінок з великих міст, які цікавляться сільським фермерським життям і традиційними ремеслами.

2. Практичний активізм

Серед прикладів практичного активізму Think Forward 2021 називає інформаційні проєкти, присвячені гострим соціальним питанням. Наприклад, ініціатива UOMA Beauty #PullUpOrShutUp змушує бренди бути прозорішими у своїй кадровій політиці.

3. Стосунки онлайн

Ідея негативного впливу спілкування в соцмережах поступово відходить у минуле, адже інструменти діджитал-взаємодії за цей час змінилися — стали людянішими. Наприклад, мережа Facebook оновила свій набір емоджі, додавши ті, що дають змогу виразити іншій людині свою турботу. А TikTok став платформою, де можна тактовно та з емпатією поговорити на складні теми.

4. Надійні лідери думок

Люди стали критичніше ставитися до того, на чиї медіаканали вони підписуються й чому. Відтепер онлайн-аудиторія більше уваги приділяє об’єктивній цінності лідерів думок у своїй стрічці. Популярними в соцмережах стають медики, які демократизують інформацію, надаючи консультації, за які офлайн довелося б викласти кругленьку суму. Інші спеціалісти з нішевих галузей також борються з дезінформацією.

5. Платформи без обмежень

У 2020 році користувачі знайшли нове застосування для старих інструментів. Такі ігри як Fortnite та Animal Crossing перетворилися на соціальні майданчики, а трансляція контенту дала змогу наживо проводити онлайн-заходи, як-от покази мод Louis Vuitton на TikTok чи шоу драг-квін на Instagram Live.

6. Колективна творчість

Великі соціальні платформи поступово стають місцем, де люди можуть не лише споживати контент, а й спільно його створювати. TikTok, зокрема, пропонує такі інструменти для колективної творчості, як можливість заспівати дуетом. У такий спосіб фанати британської співачки Charli XCX долучитися до створення її нового альбома в Zoom, а американська кінематографістка Міранда Джулай розгорнула в Instagram краудсорсинг сценаріїв.

Повний звіт Think Forward 2021 можна прочитати за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Запустили платформу, що добирає музику під настрій користувача
Вона обере п’ять варіантів музичних треків з посиланнями на Spotify та Apple Music
ЮНЕСКО запускає ініціативу для українських музейників
Навчатимуть стратегій захисту культурних цінностей в умовах війни
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень