fbpx
Кейси

Thingtesting: незалежна платформа для концептуальних брендів 

що допомагає брендам залучати клієнтів з усього світу
Елеонора Чорноморченко, 23.02.2022

Нещодавно ми розповідали історію українського бренду Rara, який вийшов на міжнародний ринок та знайшов інвесторів за кордоном. Сьогодні поговоримо ще й про те, як українські бренди можуть розміщатися на іноземних майданчиках та залучати нових клієнтів з усього світу.

Зокрема, такі можливості надає безоплатна платформа Thingtesting. Розповідаємо про її функціонал для користувачів та умови розміщення — для брендів.


Що таке Thingtesting?

Thingtesting — вебсайт, на якому розміщуються понад 2000 сучасних брендів, що виробляють одяг, взуття та косметику, їжу та напої, кухонне приладдя та меблі, а також створюють застосунки та корисні програми. Тут можна знайти справді цікаві та концептуальні продукти, як-от екобілизна з бамбука, веганські суміші для приготування млинців та фісташкове молоко, бирки для домашніх улюбленців із лазерним гравіюванням, бавовняні ковдри, светри та навіть душові лійки зі вбудованим Bluetooth.

Паперові квіткові композиції ручної роботи від бренду Unwilted
Жіночий одяг та аксесуари від бренду AWAN (As We Are Now)


Шлях Thingtesting розпочався у 2018 році зі звичайного профілю в Instagram, який наразі має вже 64,3 фоловерів. Окрім того, платформа створила власний сайт, який щомісяця має приблизно 100 тисяч відвідувачів. За весь час існування платформа залучила $2,3 млн від трьох інвесторів.


Майданчик приділяє значну увагу екології, саме тому співпрацює з брендами, які залишають мінімальний вуглецевий слід, не тестують свою продукцію на тваринах, відповідають екологічним стандартам, зокрема B Corp, та віддають частину свого доходу від продажів екологічним некомерційним організаціям, наприклад, 1 % for the Planet.

Також платформа закликає до інклюзії та має спеціальні фільтри — бренд засновано в Азії / жінками / темношкірими / латиноамериканцями / ЛГБТК+.


Про місію платформи

Представники Thingtesting розповідають, що прагнуть залишатися надійним ресурсом, що допомагає ухвалювати більш обґрунтовані рішення щодо покупок. Таку необхідність вони пов’язують із революцією споживацтва та постійним зростанням кількості нових брендів.

Малому бізнесу, який створює якісний та цікавий продукт, стає все складніше конкурувати з великими брендами, які вже давно здобули лояльність клієнтів. Окрім того, на вибір споживачів упливає реклама або фейкові відгуки. Покупцям стає все складніше розуміти, кому справді можна довіряти.

“Наша місія полягає в тому, щоби створити незалежне місце, де онлайн-покупці зможуть знайти сучасні бренди, а також взаємодіяти та перевіряти їх”, — розповідає засновниця платформи Дженні Гілландер.


Відстеження брендів та чесні відгуки

Щочетверга користувачі платформи отримують тижневий дайджест. Він містить добірку найцікавіших нових онлайн-брендів, найкращих брендів у певній категорії, тестування продуктів у TikTok, а також ексклюзивні інтерв’ю та огляди. Багато корисного для себе відкриють і самі бренди. Наприклад, у цьому дайджесті знайдете статтю про те, як безплатні пробники товару допомагають залучати нових клієнтів, а в цьому — історії від брендів, які закрилися.

Особливість платформи в тому, що вона публікує всі відгуки користувачів, які відповідають правилам спільноти. Thingtesting закликає користувачів ділитися своїм досвідом чесно, прозоро та конструктивно. Також платформа підтримує інклюзивність та вітає людей будь-якої статі, раси, етнічної приналежності та поглядів.

Водночас модератори перевіряють окремих рецензентів, адже прагнуть, щоб “люди довіряли іншим людям”. Скажімо, під час реєстрації людина має повідомити про будь-яку належність до бренду (наприклад, інвестор, друг, працівник), щоб уникнути упереджених відгуків.

Найактивніші рецензенти стають супертестерами та отримують спеціальні винагороди від Thingtesting після того, як напишуть 10 оглядів. Платформа розповідає, що всі відгуки допомагають зменшувати викиди вуглецю в атмосферу, адже спонукають купувати не більше, а краще. 


Умови розміщення для брендів

Thingtesting — незалежна та некомерційна платформа, яка не є маркетплейсом та не має партнерських програм. Саме тому реєстрація на платформі безплатна. Розмістити платну рекламу можна в інформаційному дайджесті, утім сюди протягом тижня може потрапити лише один перевірений бренд.

Які результати платформа дає брендам? У статті для Vogue Business засновниця Thingtesting Дженні Гілландер розповіла, що із самого початку роботи сайту деякі бренди повідомляють про подвоєння продажів. Допомогли їм у цьому, зокрема, щотижневі огляди від платформи.


Які є вимоги для розміщення

  Бренд має привнести на ринок щось нове — диференційований продукт або цікаву історію з брендингом світового рівня.

  Продуктом бренду може бути товар, матеріал, канал, послуга, технологія.

  Історія походження компанії та позиціювання мають виділятися на ринку.

  Бренд має завантажити студійні зображення з акцентом на продукт, роздільною здатністю не менше 1080×1080 та без тексту.

  Для засвідчення екологічності бренду потрібно додати відповідні документи та сертифікати.


Для реєстрації необхідно заповнити “заявку для співавтора”, де вказати назву бренду, своє ім’я, посаду та робочий email. Після модерації ви отримаєте електронний лист із підтвердженням та права на редагування сторінки свого бренду. Усі внесені зміни платформа перевіряє вручну. Уже за декілька хвилин після перевірки на платформі можна переконатися, що бренд відображається в пошуку.


Підтримай нас на Patreon!

 Donate

Читайте також у рубриці Кейси
Як тепер називати путіна?
У МЗС зробили офіційну заяву щодо «інавгурації»
/ «Пацифізм – це розкіш, яку ми собі не можемо дозволити»
Режисерка харківського театру «Нафта» Ніна Хижна про тілесність, антидепресанти й театральне життя в Харкові
Аналіз в SMM
Які показники справді важливі, що враховувати, а чим можна пожертвувати
/ Як проводити фестиваль квір-кіно під час війни
Говоримо з Богданом Жуком, директором фестивалю SUNNY BUNNY
/ Як незалежні київські книгарні комунікують зі своїми клієнтами? Частина ІІ
Говоримо про аудиторію, конкурентів та соцмережі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень