fbpx
Slow news

The New York Times відкриває бюро в Україні

Керівником стане журналіст Ендрю Крамер
Мачулка Ангеліна, 24.07.2022

Видання The New York Times оголосило про відкриття бюро в Україні.

У повідомленні сказано, що нове бюро відкривають для висвітлення війни в Україні, яка вплинула на життя не лише українців, а й усього світу.

“Конфлікт поставив людей по всьому світу під загрозу голодної смерті, зруйнував альянси, підірвав зусилля щодо переходу на чисту енергію та кинув виклик і без того крихкому світовому порядку, заснованому на правилах”, — говорять у The New York Times.

Головою українського бюро призначили журналіста Ендрю Крамера. Він починав роботу в 2005 році кореспондентом Business Day, а потім International desk, і протягом багатьох років був основним репортером, який висвітлював життя України в московському бюро. У 2014 році, коли почалися бої на Сході, він став військовим кореспондентом.

Ендрю висвітлював махінації адміністрації Трампа в Україні та виявив, що “Партія регіонів” таємно заплатила $12 млн Полу Манафорту, тодішньому керівнику кампанії Трампа. Також Ендрю Крамер розділив Пулітцерівську премію за новаторську серію The Times про російське втручання у світові справи, зокрема президентську кампанію 2016 року.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень