fbpx
Slow news

The New York Times відкриває бюро в Україні

Керівником стане журналіст Ендрю Крамер
Мачулка Ангеліна, 24.07.2022

Видання The New York Times оголосило про відкриття бюро в Україні.

У повідомленні сказано, що нове бюро відкривають для висвітлення війни в Україні, яка вплинула на життя не лише українців, а й усього світу.

“Конфлікт поставив людей по всьому світу під загрозу голодної смерті, зруйнував альянси, підірвав зусилля щодо переходу на чисту енергію та кинув виклик і без того крихкому світовому порядку, заснованому на правилах”, — говорять у The New York Times.

Головою українського бюро призначили журналіста Ендрю Крамера. Він починав роботу в 2005 році кореспондентом Business Day, а потім International desk, і протягом багатьох років був основним репортером, який висвітлював життя України в московському бюро. У 2014 році, коли почалися бої на Сході, він став військовим кореспондентом.

Ендрю висвітлював махінації адміністрації Трампа в Україні та виявив, що “Партія регіонів” таємно заплатила $12 млн Полу Манафорту, тодішньому керівнику кампанії Трампа. Також Ендрю Крамер розділив Пулітцерівську премію за новаторську серію The Times про російське втручання у світові справи, зокрема президентську кампанію 2016 року.

Читайте також у рубриці Slow news
IKEA встановила кам’яні крісла на острові Готланд у Швеції
На основі метеоданих за 20 років компанія визначила найсонячніше місце країни й позначила його монументом
Women Career Day 2026 збере в Києві спікерок, роботодавців та учасниць з усієї України
Наразі діє пропозиція 1+1 на квитки
Coca-Cola перетворила свою пляшку на пару азійських паличок для їжі
Ініціатива демонструє, як бренд може залишатися помітним без традиційної реклами
Суспільне оголосило набір на другу Програму підтримки молодих журналістів імені Ірини Цибух
Програма передбачає наставництво, роботу над власними матеріалами та навчання з воєнної журналістики
Стартував набір на другу хвилю курсу фінансових навичок для українок
Навчання охоплює теми бюджетування, фінансової безпеки, інвестицій, податків і кар’єрного розвитку
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень