fbpx
Slow news

Tesla планує відкрити власні ресторани

Компанія подала заявку на товарний знак
Коротенко Оля, 02.06.2021

Tesla Inc. подала заявку на отримання товарного знака в ресторанному бізнесі. Про це свідчать дані Управління з патентів і товарних знаків США.

Компанія зареєструвала одразу три товарні знаки, які охоплюють такі категорії: ресторани, послуги самообслуговування і ресторанні послуги навинос. Усі заяви розглядатимуть у серпні.

CEO Tesla Ілон Маск та інші керівники компанії хотіли відкрити ресторани ще в 2017 році. У планах було перетворити зарядні станції на магазини з повним спектром послуг, в яких, до того ж, подавали б їжу, як у ресторанах.

Тоді Tesla спробувала створити демо-версію цієї ідеї — зали очікування, в яких стояли автомати з їжею. Один з таких залів розмістили в Кеттлман-Сіті, в штаті Каліфорнія.

Потім Ілон Маск вирішив розширити ідею магазину і навіть опублікував про це твіт: “Збираємося зробити олдскульний ресторан навинос, ролики і рок-ресторан на одній з нових зарядних станцій Tesla Supercharger в Лос-Анджелесі”.

За кілька місяців Tesla справді подала заявку на відкриття ресторану, але відтоді нової інформації про це не з’являлося.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень