fbpx
Slow news

Тенісистка Вінус Вільямс закликає жінок не соромитися тренуватися перед іншими

У рекламній кампанії сервісу з підбору одягу до стилю
Мачулка Ангеліна, 15.01.2022

Сервіс онлайн-стайлінгу Stitch Fix об’єднався з тенісисткою Вінус Вільямс для кампанії, яка допомагає жінкам подолати тривогу під час тренувань перед іншими.

Кампанію Goodbye Gymtimidation (“Прощавай, боязне займатися у спортзалі”) запустили після отримання невтішних результатів опитування. Близько 89% опитаних американських жінок зізналися, що пропускали тренування, тому що в них не було одягу, у якому вони почувалися б упевнено. Крім того, було виявлено, що тривожність перед тренуваннями особливо висока серед жінок-міленіалок і становить 80%.

Говорячи про кампанію, Вінус Вільямс сказала: “Гра в теніс на світовій арені не робить мене застрахованою від тривог. Насправді я би сказала, що все навпаки. У минулому я відчувала тривогу  під час тренувань і розробила власний набір технік, щоб тримати її в руках протягом усієї моєї кар’єри. Ось чому я вирішила об’єднати зусилля зі Stitch Fix у цій кампанії — щоб привернути увагу до цієї проблеми та надихнути жінок залишатися впевненими в собі протягом усього свого оздоровчого шляху”.

У межах кампанії транслюють поради Вінус щодо тренувань, а також планується співпраця Stitch Fix із додатком Happier, який зосереджений на “створенні щасливішого, здоровішого, продуктивного та творчого життя”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень