fbpx
Slow news

Телеканали “112 Україна”, NewsOne та ZIK припиняють мовлення на 5 років

Президент підписав указ про санкції
Царук Максим, 03.02.2021

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив рішення Ради нацбезпеки і оборони про запровадження санкцій проти народного депутата від партії “Опозиційна платформа — За життя” Тараса Козака та його компаній. Під обмеження потрапили й телеканали “112 Україна”, NewsOne та ZIK, якими володіє нардеп.

Загалом санкції застосували проти восьми юридичних осіб: ТОВ “Новини 24 години”, ТОВ “Нові комунікації”, ТОВ “Телерадіокомпанія 112-ТВ”, “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”. Їх запровадили на 5 років.

Санкції передбачають такі обмежувальні заходи: блокування активів компаній, запобігання виведенню капіталів за межі України, обмеження торговельних операцій, зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань, обмеження чи зупинення польотів і перевезень територією України.

Компаніям також заборонять користуватися радіочастотами України, розповсюджувати телепрограми й надавати телекомунікаційні послуги населенню. Ліцензії та інші дозволи на здійснення відповідного виду діяльності анулюють або зупинять.

Наразі канали “112 Україна”, NewsOne та ZIK вже не працюють, проте продовжують мовлення у прямому ефірі на YouTube.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень