fbpx
Slow news

Telegram ввів можливість заборони скриншотів і збережень файлів у групах і каналах

А пристрої iOS 13+ зчитуватимуть текст із фото в месенджері
Мачулка Ангеліна, 08.12.2021

В останньому оновленні від Telegram з’явилась низка нових функцій і можливостей.

 Захист контенту в групах і каналах 

За бажанням чи за необхідності власники груп і каналів можуть обмежити можливість учасників зберігати фото й відео, пересилати повідомлення чи робити скриншоти.

Увімкнути захист від копіювання та пересилання можна в профілі чату, натиснувши “Тип групи/каналу” > “Заборонити копіювання”.

 Видалення листування за певний період

Крім того, що користувачі Telegram уже мають повний контроль над своїми повідомленнями, вони тепер можуть видаляти листування за певний день чи проміжок часу. Для цього потрібно натиснути на плашку з датою, яка з’являється під час гортання чату.

Видалення повідомлень за певні дні доступне лише в особистих чатах. Однак у будь-якому чаті можна налаштувати автоматичне видалення повідомлень через день, тиждень або місяць після публікації.

 Керування підключеними пристроями

Месенджером можна користуватися з усіх своїх пристроїв одночасно та керувати активними сеансами через меню “Пристрої” в налаштуваннях. Нова кнопка в цьому розділі допоможе миттєво зайти в Telegram на комп’ютері або через браузер. Крім того, можна вибрати, через який період неактивності автоматично завершувати сеанси на старих пристроях.

 Анонімні коментарі в публічних групах

Щоб уникнути небажаної уваги до особистого облікового запису, тепер можна надсилати повідомлення в паблік від імені одного зі своїх каналів. Щоб вибрати канал, треба натиснути на зображення зліва від поля введення. 

 Новий спосіб авторизації через дзвінок

 Відповіді на заявки в групу 

Якщо після відправлення заявки на вступ до групи з користувачем зв’язався її адміністратор, на плашці вгорі чату буде вказано назву групи.

Адміністратори-боти також отримали можливість написати користувачам, які не писали роботу першими, але подали заявку в чат, де бот є адміністратором. Завдяки цьому роботи стають гнучким інструментом для керування заявками. Наприклад, вони можуть попросити користувача прийняти правила спільноти перед вступом, пройти тест або зробити невелику пожертву, щоб підтримати авторів.

 Розпізнавання тексту для iOS 13+

Для пристроїв з iOS 13 і вище тепер підтримується розпізнавання англомовного тексту на отриманих або надісланих фотографіях. Так можна швидко виділити або скопіювати потрібний фрагмент без передруку його вручну.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень